14. mai 2007 4:07
Loe kommentaare (1)

Võru linna tänavail peeti rahvasprindi karikasarja etapp

Rahvasprindi sari jätkub teise etapiga Võru linnas

Pühapäeval, 13. mail peeti Võrus rahvasprindi karikavõistluste teine etapp. Sprindil osales kuues klassis kokku ligi 150 võistlejat, kellest suurem enamus tegi asfaldietapi kaasa klassis 2WD-B.

Võru rahvasprindil saavutas 4WD klassis võidu Ranno Bundsen (Subaru Impreza). Avaetapi konkurendi ees võitnud Virgo Argel (Mitsubishi Lancer Evo 8) tuli sel korral leppida teise kohaga. Kolmas oli sel hooajal esmakordselt rahvasprindil võistelnud Pait Reiman (Mitsubishi Lancer Evo 6), kes kolmandas sõiduvoorus sai kirja identse aja teiseks tulnud saarlasega.

2WD sport klassis osales võistlejaid ühe võrra vähem, kui neljarattaveoliste autode arvestuses - kokku 15. Edukaimaks osutus Romet Kors (VW Golf). Teise koha saavutas Tarmo Reineberk (Honda Civic CRX) ja kolmanda Margus Pihlak (Alfa Romeo 156).

Klassis 2WD-A, kus võttis mõõtu 28 sõitjat, jõudis võiduni Meelis Liivrand (VW Golf), kes oli parim ka Võrtsjärve osavõistlusel. Madalamad poodiumikohad hõivasid Hanno Raiend (Honda Civic) ja Veiko Veldemann (Honda Civic).

Kõige enam osavõtjaid käis rajal 2WD-B klassi autodel. 43 võistleja hulgas osutus parimaks Erkki Jürgenson (BMW 325). Kaupo Plakso (BMW 330 D) oli teine ning Jaan Kollo (Honda Civic Type-R) kolmas.

Teistkordselt saavutasid rahvasprindi karikasarjas tänavu teise võidu Moskvitšide klassis kiireim olnud Taivo Sisas (AZLK 2140) ja Sirje Potisepp (Nissan Sunny), kes oli parim naisteklassis.