Kliki siia Kliki siia
Kas pooldad monorehvi nõuet Eesti autoralli meistrisarjas?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
11. september 2006 1:08
Loe kommentaare (3)
Trüki lehekülg

Sarja liidrid Karuse ja Saar jäid Laitses võitmatuks

 Loe lisaks
Laupäeval toimub Laitse võistlusrajal rallikross

Rallikrossi etapp esmakordselt uuel Laitse võistlusrajal

Mario Karuse Ladal. Foto: Rando Aav
9. septembril Laitses peetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste neljandal etapil jätkasid tänavust edu ERK klassi liider Mario Karuse ning ERK standardi arvestuses sõitev Martin Saar.

ERK klassi sõitjaid oli Laitse võistlusele kohale tulnud kaheksa, kuid helesinisel Ford Sierral treeningsõitudel osalenud Ivar Koppel auto tehniliste probleemide tõttu võistlust kaasa ei teinud.

Esimeses ja teises eelsõidus näitas oma paremust Mario Karuse. Ladal kihutanud valgalane võitis ka finaalsõidu. ERK klassi liidri järel sai teise tulemuse kirja Kaspar Koitla (Lada Samara) ning kolmanda Margus Tammoja (Honda Civic).

Publikule pakkus ERK klassi sõitjaist elamuse Ameriico Jõffert, kes keeras oma BMW 318 katusele. Mees ise nentis, et tänavune hooaeg ei ole talle kõige edukam olnud, kuid seniseid katsumusi silmas pidades on auto päris hästi vastu pidanud.

Eelsõidus keeras oma auto üle katuse ka ERK standard klassis võidu sõitnud Martin Saar. Sõiduveale vatamata suutis VW Golfil kihutanud pärnakas finaalis oma paremuse konkurentide ees maksma panna. Sarja liidri järel lõpetas A-finaali teise kohaga Lada Samaral sõitnud Alar Hunt, kolmas oli VW Golfil võistelnud Marek Kasenurm.

Klassis ERK standard osales kümme võistlejat. Selles arvestuses tegi krossi esmakordselt kaasa ka Virko Juga. Lada Samaral sõitnud mees selgitas: "Tuli idee ja muretsesin auto. Edaspidi plaanin ka rallit sõita - teine Samara kere ehitamiseks olemas." Debüüt krossirajal ei andnud Jugale kahjuks enamat üheksandast kohast.

Noori käis rajal seitse. Võitis Sten Karuks (VAZ 2108), teine oli Ott Kevvai (Lada Samara) ja kolmas Grete Männikus (VAZ 2108). Seniste etappide järel klassiliidrina võistelnud Sten Oja tulemus tühistati, kuid kuuldaolevalt lubati tühistamisotsus appelleerida.

Sõidubagide arvestuses saavutas võidu Kristen Kelement. Viie sõitja hulgast pääsesid kolme parema sekka ka Sten Suvemaa ja Sulev Haamer.
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
24.11.2024
50 aastat: Tehumardi ralli juubeliüritus (0)
16.11.2024
Hiiumaa rahvaralli (0)
05.11.2024
Kehala rahvaralli 19.10.24 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
29.01.2025 15:43
2025 Monte Carlo Rally (0)
13.01.2025 22:46
Rally Aluksne 2025 video (3)
26.11.2024 13:58
Rally in Latvia (0)
17.10.2024 21:21
Saaremaa Rally 2024 (2)
29.09.2024 15:31
Samsonas Rally Utena 2024 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia