Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
rally.ee
11. oktoober 2013 21:11
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg

Eesti karikavõistluste võitjad autorallis

2005

Absoluutarvestus: 1. Jaan Mölder - Tõnu Vunn (JR Racing Team, Mitsubishi Lancer Evo 6 / Mitsubishi Lancer Evo 8); 2. Margus Murakas - Aare Ojamäe / Raul Markus (Sar-Tech Motorsport / Uno X Rally Team, Toyota Corolla WRC); 3. Aleksander Dorossinski - Dmitri Jeremejev / Aleksandr Kornilov (Cueks Racing, Subaru Impreza Spec C). E7: Marko Mättik - Toomas Tauk (SK Villu, Toyota Corolla GT); 2. Tõnu Sepp - Martin Rimmel (AMK Ligur Racing, Lada Samara); 3. Gabriel Müürsepp - Mihkel Haug (SK Navaka Racing, Lada Samara). E8: Rainer Aus - Toomas Kasak (Jaanimäe RT, Lada VFTS); 2. Ott Tänak - Hanno Lõpp (Syrus Rally Team, VW Golf); 3. Lembit Soe - Ahto Pihlas (Sar-Tech Motorsport, Toyota Starlet). E9:* Alar Tatrik - Tom Rist (Alavel - OMP Racing, Ford Escort RS 2000); Harri Rodendau - Avo Kivinukk (Alavel - OMP Racing, Ford Escort MK 2); Alo Hintser - Meelis Pärn (AGK Sportdrive, Opel Kadett); Andres Olvik - Kaido Kaasik (A-Racing, AZLK 2140); Margus Künnap - Rein Tomingas (Märjamaa Rally Team, Ford Sierra RS). Klubid: 1. JR Racing Team; 2. Ekström Rally Team; 3. Sar-Tech Motorsport.

2006

A6+E10: 1. Jaanus Murakas - Jaago Kuriks (Mitsubishi Lancer Evo 7, Uno X Rally Team); 2. Margus Murakas - Raul Markus / Aare Ojamäe (Toyota Corolla WRC, Uno X Rally Team); 3. Slava Popov - Talis Perosti (Mitsubishi Lancer Evo 6, Ekström Rally Team). E7: 1. Kristo Puusepp - Külvar Mand (Toyota Starlet, Sar-Tech Motorsport); 2. Raul Viilo - Taivo Tuusis (Toyota Starlet, A-Karuse AMK); 3. Marko Mättik - Toomas Tauk (Toyota Corolla GT, SK Villu). E8: 1. Lembit Soe - Ahto Pihlas (Toyota Starlet, Sar-Tech Motorsport); 2. Kaspar Koitla - Sergei Larens / Toomas Valter (Lada Samara / Nissan Sunny GTi, JR Racing Team); 3. Kaido Viira - Janek Karu / Olavi Pukk / Teele Sepp (VW Golf, SK Jokker). E9: 1. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (BMW M3, LaitseRallyPark); 2. Endel Kraas - Mait Mättik (BMW Alpina, SK Villu / LaitseRallyPark); 3. Margus Künnap - Rein Tomingas (Ford Sierra RS, Märjamaa Rally Team). II liiga: 1. Jan Õunaste - Jarno Talve (Nissan Sunny GTi, SK Roolivelled); 2. Mario Karuse - Allain Karuse (Opel Astra, A-Karuse AMK); 3. Vahur Err - Meelis Goldberg (Nissan Sunny GTi, SK Roolivelled).

2007

A6+E10: 1. Slava Popov - Aivar Järvet / Talis Perosti (Mitsubishi Lancer Evo 6, Ekström Rally Team); 2. Jaanus Murakas - Jaago Kuriks (Mitsubishi Lancer Evo 7, M.K.E. Motrosport - Silberauto); 3. Georg Gross - Madis Halling (Subaru Impreza, Grossi Rally Team). E7: 1. Andrus Vahi - Teele Sepp / Renee Reinu (Lada Samara, AMK Ligur Racing); 2. Lauri Reintam - Martin Ansi / Oliver Peebo (VAZ 2108, SK Jokker); 3. Marko Mättik - Toomas Tauk (Toyota Corolla GT, SK Villu). E8: 1. Madis Mägi - Jaan Halliste (BMW Compact, Yellow Racing); 2. Lembit Soe - Ahto Pihlas (Toyota Starlet, Sar-Tech Motorsport); 3. Vahur Err - Meelis Goldberg (Nissan Sunny GTi, SK Roolivelled). E9: 1. Endel Kraas - Pentti Tiainen / Kristjan Värv (BMW 325 / BMW Compact, LaitseRallyPark); 2. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (BMW M3, LaitseRallyPark); 3. Avo Kivinukk - Tiit Tiivoja (BMW 318, Alavel - OMP Racing). E11+E12 (veoautod): 1. Aare Müil - Tiit Vanamölder (GAZ 51, Märjamaa Rally Team); 2. Jaanus Ligur - Aivar Kender (GAZ 51A, AMK Ligur Racing); 3. Rait Sinijärv - Raido Loel (GAZ 52, Märjamaa Rally Team). II liiga: 1. Timo Kallingo - Janek Tamm / Lauri Annuk (Mitsubishi Galant, A-Racing); 2. Mario Karuse - Allain Karuse (Opel Astra, A-Karuse AMK); 3. Elmo Käärik - Heiti Laast / Priit Janno (AZLK 2140, SK Roolivelled).

2008

Absoluutarvestus: 1. Ott Tänak - Raigo Mõlder / Kristo Kraag (Subaru Impreza WRX STi, Subaru Autospiritist); 2. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Mitsubishi Lancer Evo 9, Harju KEK Ralliklubi); 3. Margus Murakas - Silver Kütt (Mitsubishi Lancer Evo 9, M.K.E. Motorsport - Silberauto). E9: 1. Lauri Reintam - Oliver Peebo (Lada Samara, OK TSK); 2. Kristo Puusepp - Külvar Mand (Toyota Starlet, Sar-Tech Motorsport); 3. Jaan Pettai - Tinger Tuur (Lada Samara). E10: 1. Jan Õunaste - Jarno Talve / Peter Loorits (Nissan Sunny); 2. Vahur Err - Meelis Goldberg (Nissan Sunny GTi); 3. Meelis Orgla - Margus Metssalu (Nissan Sunny GTi). E11: 1. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (BMW M3, Laitse Rally Park); 2. Avo Kivinukk - Tiit Tiivoja (BMW Compact); 3. Marko Mättik - Toomas Tauk (BMW 325 / Toyota Corolla, SK Villu). II liiga: 1. Peep Kurm - Konstantin Sorohov (VW Golf, Cueks Racing); 2. Margus Kluge - Priit Püss (Honda Civic, Prorex Racing); 3. Olavi Kask - Alvar Paulus / Kristo Tamm (BMW 325, SK Roolivelled). E13+E14 (veoautod):* 1. Aare Müil - Tiit Vanamölder (GAZ 51, Märjamaa Rally Team); 2. Jaanus Ligur - Aivar Kender (GAZ 51A, AMK Ligur Racing); 3. Priit Liblik - Riivo Mesila (GAZ 52-04, Sar-Tech Motorsport).

* - ei loeta toimunuks

2009

Absoluutarvestus: 1. Georg Gross - Kristo Kraag / Raigo Mõlder (Subaru Autospiritist, Subaru Impreza STI Spec C / Ford Focus RS WRC 03); 2. Egon Kaur - Erik Lepikson (OK TSK, Subaru Impreza STI Spec C); 3. Priit Saluri - Indrek Lepp / Olaf Suuder (Team RRC, Mitsubishi Lancer Evo 9). E9: 1. Lauri Reintam - Oliver Peebo / Martin Rimmel (Lada Samara); 2. Jaan Pettai - Inger Tuur (Lada Samara); 3. Janis Kajo - Paavo Pärnakivi (VW Golf). E10: 1. Rudolf Rohusaar - Germo Grünthal (Nissan Sunny); 2. Vahur Err - Jaan Halliste (Nissan Sunny); 3. Lembit Soe - Ahto Pihlas / Tarmo Kaseorg / Kalle Ahu (Toyota Starlet). E11: 1. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa / Kristjan Värv (BMW M3); 2. Avo Kivinukk - Tiit Tiivoja (BMW Compact); 3. Marko Mättik - Toomas Tauk (BMW M3). II liiga: 1. Markus Abram - Mait Tammjärv (Merkomar Motorsport, Honda Civic); 2. Henry Asi - Toomas Valter / Marek Laasik / Martin Ansi (OK TSK, VAZ 2108); 3. Rainer Rohtmets - Margus Mets / Neeme Järvpõld (Merkomar Motorsport, VAZ 2108).

2010

A8+E12: 1. Georg Gross - Kristo Kraag / Raigo Mõlder (MM-Motorsport, Ford Focus RS WRC 03); 2. Rünno Ubinhain - Priit Hain (OK TSK, Mitsubishi Lancer Evo 8); 3. Marko Kasepõld - Rein Jõessar (Märjamaa Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 6). E9: 1. Lauri Reintam - Oliver Peebo (OK TSK, VAZ 2108); 2. Henry Asi - Martin Ansi (OK TSK, VAZ 2108); 3. Jaan Pettai - Inger Tuur (G. M. Racing SK, Lada Samara). E10: 1. Taavi Kivistik - Romet Tsirna / Taaniel Tigas (Prorex Racing, Opel Astra GSI); 2. Raido Laulik - Tonis Viidas (Sar-Tech Motorsport, Nissan Sunny GTi); 3. Lembit Soe - Ahto Pihlas (Sar-Tech Motorsport, Toyota Starlet). E11: 1. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (LaitseRallyPark, BMW M3); 2. Marko Mättik - Toomas Tauk (SK Villu, BMW M3); 3. Toomas Vask - Jaanus Piller / Alar Tatrik (Team RRC, BMW 316). II liiga: 1. Vallo Nuuter - Taivo Ristoja (Team RRC, BMW M3); 2. Karl Jalakas - Rainer Laipaik (Sar-Tech Motorsport, VAZ 2105); 3. Janek Vallask - Jaanus Hõbemägi (Fast Ford Estonia, Ford Escort).

2013

4WD: 1. Ott Tänak - Martin Järveoja (OT Racing, Subaru Impreza); 2. Timmu Kõrge - Erki Pints / Kaido Kaubi (MM-Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Rainer Aus - Simo Koskinen (Carglass Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 9). 4WDE: 1. Georg Gross - Raigo Mõlder (OT Racing, Ford Focus RS WRC 08); 2. Henri Raide - Raul Kulgevee (OK TSK, Mitsubishi Lancer Evo 7); 3. David Sultanjants - Siim Oja (G. M. Racing SK, Honda Civic Type-R). 2WD: 1. Sander Siniorg - Annika Arnek (Prorehv Rally Team, Honda Civic Type-R); 2. Roland Poom - Rain Kaljura / Taavi Udevald (M.K.E. Motorsport, Citroen C2 R2); 3. Sander Pärn - Ken Järveoja (Sander Pärn, Ford Fiesta R2). E9: 1. Karl Jalakas - Rainer Laipaik (Sar-Tech Motorsport, Lada VFTS); 2. Raigo Vilbiks - Silver Siivelt (AMK Ligur Racing, Lada Samara); 3. Henri Franke - Alain Sivous (ECOM Motorsport, Suzuki Baleno). E10: 1. Alex Forsström - Jukka Jämsen (Jukka Jämsen, Seat Ibiza GTI 2.0 16V); 2. Ott Mesikäpp - Alvar Kuutok (LaitseRallyPark, VAZ 2105); 3. Raigo Reimal - Kermo Prants (OT Racing, VW Golf). E11: 1. Ago Ahu - Kalle Ahu (Sar-Tech Motorsport, BMW M3); 2. Andrus Vahi - Alo Ivask / Teele Sepp (ECOM Motorsport, BMW M3); 3. Toomas Vask - Tarvo Israel /Andrus Toom (LaitseRallyPark, BMW M3). Veoautod: 1. Taavi Niinemets - Esko Allika (GAZ Ralliklubi, GAZ 51A); 2. Kaido Vilu - Andrus Markson (GAZ Ralliklubi, GAZ 51A); 3. Olev Helü - Aivo Alasoo (Tamsalu AMK, GAZ 51A).
Artikli juurde
20.10.2017
Hooaja viimane rahvaralli sõidetakse öisel ajal (0), 1031
Artikli juurde
18.10.2017
Malcolm Wilson: aitäh Ott, aitäh Martin! (0), 984
Artikli juurde
18.10.2017
Ott Tänak siirdub tuleval hooajal Toyota rallitiimi (0), 439
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
22.10.2017
Tarvastu Karikasari 2017 4.etapp (0)
15.10.2017
Saaremaa ralli 2017 (0)
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
19.10.2017 11:45
Saaremaa ralli 2017 (14)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
05.10.2017 19:16
Matsi veautokross 2017 (3)
02.10.2017 11:03
Ohekatku superkross, 1.10.2017 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia