Tänak katkestas Norra ralli neljandal kiiruskatsel

Henning Solberg tegi tänavusel Norra rallil puhta töö

Ott Tänak ja Hanno Lõpp osalevad Norra rallil

Ott Tänak. Foto: Kaido Saul
Renault Cliol võistelnud Ott Tänak ja Hanno Lõpp katkestasid Norra ralli käigukasti probleemide tõttu avapäeva keskel pärast kolmandat kiiruskatset N3 klassis viiendalt positsioonilt.

10. ja 11. veebruaril toimuva Norra autoralli meistrivõistluste teise etapi avapäeva esimestel katsetel näitasid esmakordselt Norra teedel võistelnud Ott Tänak - Hanno Lõpp konkurentsivõimelisi aegu, olles avakatse järel N3 klassis teisel kohal. Paraku lagunes eestlaste autol neljandal kiiruskatsel käigukast ning nad loobusid võistluse jätkamisest.

Norra ralli avapäeva lõpetasid liidrikohal Henning Solberg - Cato Menkerud (Peugeot 307 WRC). Daniel Carlsson - Bo Holmstrand (Mitsubishi Lancer WRC) kaotasid neile seitsme läbitud katse 51 sekundit ning Mads Østberg - Ragnar Engen (Subaru Impreza WRC) jäid liidritest juba kolme minuti ja 9 sekundi kaugusele.

Norra ralli jätkub 11. veebruaril, mil võistlejad läbivad veel seitse kiiruskatset.