15. märts 2005 1:21
Loe kommentaare (22)

Järva lumerajasõidu karikasarjas kokku kolm etappi

Algas eelregistreerimine Järva lumeraja karikavõistluste teisele etapile

Tarbjal peeti 12. märtsil Järva lumerajavõistluste teine etapp. Kokku oli startijaid 93 ja mõõtu võeti kuues arvestusklassis. Järva lumerajavõistluste kolmas ja viimane etapp peetakse 19. märtsil.

Hooaja avaetapp Järva lumerajavõistluste karikasarjas peeti Tarbja tehisjärvel 6. märtsil ning kolme-etapiline sari lõpetatakse samas võistlusega 19. kuupäeval. Teine etapp peeti 12. märtsil.

Nagu tavaks saanud, siis kõige osavõtjaterohkem on esiveoliste masinaklass, milles oli kiireim Erki Ehvert (Lada Samara). Sama marki võistlusmasinal osalenud Marko Kasepõld noppis teise ja Toomas Angerjärv (VW Golf) kolmanda koha.

Tagaveoliste autode võistlusklassis kuulus võit Škodal kihutanud Mati Kutserile. Arti Kõrgesaar (Ford Sierra) sai teise ja Silver Maidla (ZAZ 968) kolmanda koha.

Noorte arvestuse kiireim oli seekord Martti Hoop (VW Golf). Martin Reilent (VW Golf) sai kirja 3,6 sekundit kehvema tulemuse ning tuli teiseks, Matis Vaarma (Lada Samara) pidi leppima kolmanda kohaga.

Olev Kaas Daihatsu Charadel sai 4WD masinaklassis parima aja. Rainar Leibak (Mazda 323) oli teine ja Mitsubishi Lancer Evo kaheksal sõitev Helmet Palm kolmas.

2WD piik klassis võitis teist etappi järjest Severi Sveters. Teine oli Toomas Kallasmaa (VW Beetle) ja kolmas Asso Ojandu (VAZ 2108).

Neljarattaveoliste autode piigiklassi kiireim oli seekord Helmet Palm, kes edestas kahe vooru summas Andres Kaske (Subaru Impreza WRX) üle kaheksa sekundiga. Ahti Koort sai kirja kolmanda aja.