Miguel Campos võitis ralli Armindo Araujo ees

Armindo Araujo - Miguel Ramalho võitsid Casino da Povoa ralli

Campos ja Thiry jätkavad Kreekas heitlust meistritiitlile

Miguel Campos ihaldab Madeira ralli võitu

Campos ja Thiry eeloleval nädalavahetusel stardijoonel

Campos stardib Ypresi rallil

Miguel Campos. Foto: Daniel Fessl
29.-30. oktoobril peetud Portugali autoralli meistrivõistluste hooaja viimasel etapil võidutses Miguel Campos, kellele see oli 12-nes rallivõit üldse. Teise kohaga lõpetas Lafõesi ralli meistritiitli kindlustanud Armindo Araujo.

Beira regioonis sõidetud Lafõesi ralliga lõppes 2004. aasta Portugali autoralli meistrivõistluste hooaeg, mida alustasid tempokalt Miguel Campos - Nuno Rodrigues da Silva. Ralli lõpuks oli autol Peugeot 206 S 1600 kihutanud rallipaari edu Armindo Araujo - Miguel Ramalho (Citroėn Saxo Kit-car) ees 32,9 sekundit. Kolmandana finišeerunud Ricardo Teodósio - Paulo Primaz )Mitsubishi Lancer Evo 7) jäid liidrile alla 35,5 sekundiga.

"Oli keeruline võistlus. Seda tänu vahelduvatele ilmastikuoludele, mis tegid meie ülesande väga raskeks, eriti kui tuli katset läbida teist korda. Katsed olid kurvides väga mudaseks sõidetud, see nõudis suurt hoolikust ja tähelepanu. Hommikusel esimesel katsel suutsin haarata liidripositsiooni, mis tegi võimalikuks hoida kohta ja vähem riskida viimasel katsel," rääkis Campos.

Araujo kogus hooajal 44 punkti, Campos 30. Võrdselt 28 punktiga lõpetasid hooaja Pedro Leal ja Fernando Peres.