Kliki siia Kliki siia
Mitmenda koha saavutab Ott Tänak MM-sarjas hooaja kokkuvõttes?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 

28. oktoober 2004 20:43
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg

Autolehe karikavõistluste punktiseis rahvarallis pärast 2004. a 5. etappi

Klass: 2WDa
1. Olavi Pukk / Tarvo Saar (VW Golf) - 70
2. Raino Verliin / Viljo Vider (VW Golf) - 51
3. janek Minkovski / Kaivo Kalmu (Lada Samara) - 50
4. Kristo Subi / Hanno Tamtik (Toyota Corolla) - 47
5. Andrus Vahi / Andres Seersant (Lada Samara) - 44
6. Koit Repnau / Oliver Peebo (VW Golf) - 42
7. Ivo Tshetõrkin / Katrin Laikre (VW Golf) - 35
8. Imre Vanik / Marek Tarvis (Nissan Cherry) - 28
9. Neeme-Lennart Tullus / Aivo Ojala (Toyota Corolla) - 24
10. Janis Kajo / Vahur Leenurm (VW Golf) - 20
11. Margus Kluge / Tarmo Vachtel (Honda Civic) - 19
12. Virko Juga / Valdur Vahtre (Honda Civic) - 19
13. Margus Mets / Lauri Reintam (Lada Samara) - 18
14. Margus Toivonen / Vahur Himma (Nissan Sunny) - 13
15. Raivo Reineberk / Katri Põlluste (Honda CRX) - 12
16. Marko Kasepõld / Manivald Kasepõld (Lada Samara) - 12
17. Risto Kippasto / Priit Onton (Ford Escort) - 11
18. Rene Shapran / Indrek Pähn (Audi 80) - 11
19. Paavo Pärnakivi / Jaanus Vahkal (VW Golf) - 10
20. Taavi Kõrge / Jaanus Treffner (Toyota Celica) - 10
21. Tarmo Reineberk / Priit Püss (Honda CRX) - 9
22. Tõnu Sepp / Martin Rimmel (Lada Samara) - 7
23. Kaino Traumann / Margus Zolotov (VW Golf) - 7
24. Janek Salong / Kristjan Voksepp (Lada Samara) - 5
25. Tanel Kärmas / Kaldi Soolo (VAZ 2105) - 4
26. Mait Madik / Indrek Jõeäär (Suzuki Baleno) - 3
27. Mait Meesak / Tanel Mõts (VW Golf) - 3

Klass: 2WDb
1. Jan Õunaste / Jarno Talve (Nissan Sunny) - 90
2. Silver Kütt / Ardo Antoni (Nissan Sunny) - 56
3. Andres Balodis / Reimo Räägel (Ford Escort RS 2000) - 52
4. Rain Rannala / Simmo Nestor (Mazda 323) - 51
5. Aigar Pärs / Marko Kuning (Honda Civic) - 44
6. Ivo Kruusi / Janek Ojala (Peugeot 205 GTi) - 41
7. Enn Kasari / Hannes Kuusmaa (Nissan Sunny) - 37
8. Vahur Err / Meelis Goldberg (Nissan Sunny) - 30
9. Andrus Kluge / Valmar Moritz (VW Golf) - 29
10. Kalju Holzberg / madis Holzberg (Seat Cordoba) - 28
11. Hanno Viik / Tanel Peebu (Toyota MR2) - 17
12. Meelis Orgla / Priit Saaremets (Audi Coupe) - 16
13. Sander Pajuri / Mart Rasva (VW Golf) - 13
14. Ago Onton / Meelis Kasemaa (Ford Escort RS 2000) - 13
15. Alari Kupri / Lauri Zõbin (Audi 80) - 10
16. Marko Luhaoja / Aire Luhaoja (VW Golf) - 10
17. Margus Kluge / Tarmo Vahtel (VW Golf) - 8
18. Rünno Ubinhain / Rivo Hell (VW Golf) - 5
19. Silver Havamaa / Kajar Valle (Opel Astra) - 5
20. Mati Kutser / Kristjan Kutser (Nissan Sunny GTI) - 5
21. RaidoLaulik / Mart Kaaristo (Nissan Sunny) - 4
22. Marek Meindorf / Argo Aas (VW Golf) - 3
23. Andres Reitel / Raivo Männamäe (Toyota Celica) - 2
24. Mart Kaaristo / Sander Vahtra (Opel Kadett GSi) - 2
25. Andris Truu / Mario Teär (Fiat) - 1

Klass: 4WD
1. Jaanus Murakas / Arvo Arula (Mitsubishi Lancer Evo 7) - 72
2. Margus Remmak / Urmas Roosimaa (Mitsubishi Lancer Evo 6) - 56
3. Henry Ots / Üllar Helde (Subaru Impreza) - 52
4. Virgo Arge / Riho Kallus (Subaru Impreza) - 42
5. Andres Kask / Margus Laasik (Subaru Impreza) - 37
6. Helmet Palm / Manivald Kasepõld (Mitsubishi Lancer Evo 7) - 33
7. Jaak Pällo / Jori Ala-Jyra (Subaru Impreza) - 22
8. Tiit Pekk / Heiki Rannik (Subaru Impreza) - 21
9. Jaan Mölder junior / Tõnu Vunn (Subaru Impreza WRX) - 10
10. Peeter Põldaru / Meelis Mäeuibo (Subaru Impreza) - 10
11. Priit Gradov / Risto Kippasto (Subaru Impreza) - 10
12. Tarmo Silt / Kaupo Kukk (Subaru Impreza) - 9
13. Erko Virgepuu / Ando Allik (Subaru Impreza) - 8
14. Lauri Zõbin / Alari Kupri (Audi 90) - 6

Klass: naised
1. Sirje Potisepp / Kairi Tina (Nissan Micra) - 88
2. Viktoria Pavel / Avo Remmel (Audi Coupe) - 60
3. Kätlin Kink / Triin Saluste (VAZ 2106) - 16
4. Monika Grauberg / Moonika Kurba (Opel Kadett) - 14
5. Helene Rajaste / Aire Stern (Opel Ascona) - 14
6. Merli Uig / Katrin Koch-Maasing (AZLK 2140) - 14
Artikli juurde
18.08.2019
Ken Torni tiitlivõidu saatus oli Jean-Baptiste Franceschi kätes
Artikli juurde
19.08.2019
Ralli tulemusi korrigeeriti ja tiitlivõidu sai Efrén Llarena
Artikli juurde
19.08.2019
Tühja šampanjapudeli eest käidi välja ligi 2000 eurot
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
12.08.2019
Kehala rallikross 10.08.19 (0)
02.08.2019
Soome ralli 2019 (0)
17.07.2019
Rally Estonia 2019 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
31.07.2019 18:44
Rallijututuba Discord'is (15)
17.07.2019 16:37
Shell Helix Rally Estonia 2019 (9)
27.06.2019 11:46
Viru ralli 2019 (6)
11.06.2019 09:48
LaitseRallyPark BMW CUP 2.etapp Sprint 09.06.2019 (0)
05.06.2019 20:59
FIA ERC Rally Liepaja 2019 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia