Kliki siia Kliki siia
Millisesse vanuserühma kuulud?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
rally.ee
01. jaanuar 2016 17:56
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg

Eesti meistrivõistluste medalivõitjad rallisprindis

1992

Sõiduautod: 1. Ivar Raidam (Harju KEK Rally Team); 2. Erki Piirsalu (Atro); 3. Margus Murakas (RAS Standard). Veoautod: 1. Valdek Kivistiku (Saue Agrofirma); 2. Helmut Uusmägi (Saue Agrofirma); 3. Vaido Noor (TSK West).

1993

A-1600: 1. Margus Murakas (RAS Standard); 2. Ivar Raidam (Harju KEK Rally Team); 3. Andres Napp (Kunda Tehased). E-1600: 1. Urmas Loost (AS Triiv); 2. Toomas Vahi (SC Black); 3. Toomas Kirs. ERK: 1. Tõnu Soomer (AS ASC); 2. Tarmo Trummal (RE Ratas); 3. Erki Piirsalu (Piirsalu Racing Club). Volga: 1. Peeter Noode; 2. Mati Rumessen (SK Tempo); 3. Enn Teppand (SC Black). N +A ja E üle 1600 cm³: 1.Villu Mättik; 2. Riho Parts (AS Fakto); 3. Vello Lehtpuu (SC Black). Veoautod: 1. Valdek Kivistiku (SC Black); 2. Helmut Uusmägi (SC Black); 3. Hannes Türnpuu (AS Siidivend). F-1300: 1. Guido Allmere (Lukoil Racing Club); 2. Jaak Kuul (Eesti Talleks); 3. Toomas Kaljuste (Kaljuste Racing Club). F-1600: 1. Urmas Uusneem (Asmer Racing Club); 2. Rain Pilve (Apex Racing Club); 3. Urmas Laansoo (Raku Racing Club). Kartautod 125: 1. Vladimir Ivanov (KT Ergon); 2. Timo Jaanus (ASK Primex); 3. Toomas Kallasmaa (KSK Saduküla).

1994

2WD: 1. Toomas Nurmsalu (Porsche 911); 2. Meelis Luukas (BMW 313); 3. Aare Pärna (VAZ 2105). ERK: 1. Erki Piirsalu (VW Golf); 2. Tarmo Trummal (RAE Ratas, VAZ 2105); 3. Kalev Toom (RT Figaro, VAZ 2105). Veoautod: 1. Hannes Türnpuu (AS Siidivend); 2. Agu Remmelg (AS Helger); 3. Helmut Uusmägi (TOP Raadio).

1997 - Eesti karikavõistlused

4WD: 1. Markko Märtin (Toyota Celica GT-Four); 2. Toomas Kitsing (Ford Sierra); 3. Priit Uus, (Mitsubishi Lancer). Veoautod: 1. Jaan Villak; 2. Peeter Tarikas; 3. Aare Müil.

1998

4WD: 1. Markko Märtin (Toyota Celica GT Four); 2. Mait Meriloo (Ford Escort RS); 3. Priit Uus (Mitsubishi Lancer). 2WD: 1. Einar Laipaik (VAZ 2105); 2. Toomas Nurmsalu (Porche 911); 3. Margus Jamnes (VAZ 2108). Veoautod: 1. Aare Müil (GAZ 51); 2. Veiko Liukanen (GAZ 51); 3. Gunnar Roop (GAZ 51).

1999

4WD: 1. Ivar Raidam (Mitsubishi Lancer); 2. Priit Uus (Mitsubishi Lancer); 3. Valdur Reinsalu (Ford Sierra Cosworth). 2WD: 1. Raul Orav (Lada Samara 2108); 2. Gunnar Tamm (Lada VFTS); 3. Riivo Pappel (BMW 325). Veoautod: 1. Aare Müil (GAZ 51); 2, Valdur Reinsalu (GAZ 52); 3. Ahti Niitväli (GAZ 51).

2000

4WD: 1. Dimitri Mälson (Ford Escort WRC); 2. Toomas Nurmsalu (Mitsubishi Lancer); 3. Priit Uus (Mitsubishi Lancer). 2WD: 1. Gunnar Tamm (Lada VFTS); 2. Kert Uus (Mitsubishi Colt); 3. Einar Laipaik (VAZ 2101). Veoautod: 1. Allain Karuse (GAZ 51); 2. Ivar Kiudorv (GAZ 52); 3. Ülo Värnik (GAZ 51).

2001

4WD: 1. Toomas Nurmsalu (Mitsubishi Lancer); 2. Peeter Martinson (Mitsubishi Lancer Evo 3); 3. Gunnar Tamm (Subaru Impreza). 2WD: 1. Riivo Pappel (Mitsubishi Colt); 2. Einar Laipaik (Lada VFTS); 3. Martin Rauam (Hyundai Coupe). Veoautod: 1. Raivo Prukner (GAZ 51); 2. Kaspar Järvala (GAZ 51); 3. Jaan Mölder (GAZ 51). Noorte KV: 1. Martin Rauam (Hyundai Coupe); 2. Kert Uus (Mitsubishi Colt); 3. Lauri Kotkas (VW Golf).

2002

4WD A: 1. Veljo Madiberg (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Margus Murakas (Toyota Castrol Rally Team, Toyota Corolla WRC); 3. Vjatšeslav Popov (Cueks Racing, Mitsubishi Lancer Evo 3). 4WD N, E: 1. Priit Uus (Oru Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 3); 2. Gunnar Tamm (SK Villu, Subaru Impreza); 3. Erko Eriste (Erki Sport, Lancia Delta). 2WD: 1. Riivo Pappel (JR Racing Team, Mitsubishi Colt); 2. Ats Remmelg (Cueks Racing, Lada Samara); 3. Kalle Ahu (JR Racing Team, Lada VFTS). Noored: 1. Jaan Mölder junior (JR Racing Team, Lada Samara); 2. Osvald Tilk (JR Racing Team, Lada Samara); 3. Henri Pihel (Lindal Private RT, Lada Samara). Veoautod: 1. Jaan Mölder (JR Racing Team, GAZ 51); 2. Raivo Prukner (JR Racing Team, GAZ 51); 3. Marco Lee (Märjamaa Rally Team, GAZ 51).

2003

4WD N, E: 1. Gunnar Tamm (JR Racing Team, Subaru Impreza); 2. Kert Uus (Oru Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 6); 3. Renee Pohl (Subaru RT Estonia, Subaru Impreza). 4WD A: 1. Priit Saluri (Ekström RT, Mitsubishi Lancer Evo 5); 2. Slava Popov (Cueks, Mitsubishi Lancer Evo 3); 3. Aivar Linnamäe (A-Racing, Subaru Impreza). Noored: 1. Jaan Mölder junior (JR Racing Team, Honda Civic Type-R); 2. Rainer Aus (Valvoline Racing, Lada VFTS); 3. Kaspar Koitla (JR Racing Team, Lada Samara). 2WD ralli: 1. Riivo Pappel (JR Racing Team, Honda Civic Type-R); 2. Andres Kaabel (O.K. TSK, Lada Samara), 3. Martin Toom (Lantek, Ford Escort RS 2000). 2WD ERK, ringrada: 1. Aivis Ohtla (Liiwi Racing, Honda Integra); 2. Haiti Arendi (Harju KEK Ralliklubi, Ford Escort RS 2000); 3. Margus Jamnes (Lada Samara). Veoautod: 1. Jaan Mölder (JR Racing Team, GAZ 51); 2. Raul Viik (Cueks Racing, GAZ 51); 3. Jaanus Ligur (Ligur Racing, GAZ 51).

2004

4WD A, N, E turbomootoriga: 1. Gunnar Tamm (JR Racing Team, Subaru Impreza); 2. Lembit Nõlvak (Sun Energy Racing Team, Subaru Impreza); 3. Priit Saluri (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 5). 2WD ralli: 1. Riivo Pappel (JR Racing Team, Honda Civic Type-R); 2. Andres Kaabel (JR Racing Team, Lada Samara); 3. Ats Remmelg (Cueks Racing, Lada Samara). 2WD ERK ja ringrada: 1. Margus Jamnes (SK Navaka Racing, VAZ 21083); 2. Mario Karuse (A. Karuse AMK, VAZ 2108); 3. Haiti Arendi (Harju KEK Ralliklubi, Ford Escort RS 2000). Noored: 1. Priit Ollino (Jaanimäe RT, Nissan Sunny); 2. Kaspar Koitla (JR Racing Team, Lada Samara); 3. Tiit Rattasep (A-Racing, VAZ 21083). Veoautod GAZ 51, GAZ 52 R6: 1. Jaanus Ligur (AMK Ligur Racing, GAZ 51); 2. Raivo Prukner (JR Racing Team, GAZ 51); 3. Marco Lee (Märjamaa Rally Team, GAZ 51). Veoautod GAZ 53 V8: 1. Silver Tammemägi (A. Karuse AMK, GAZ 53); 2. Aivari Lepik (OK TSK, GAZ 53); 3. Argo Allik (OK TSK, GAZ 53).

2005

4WD: 1. Slava Popov (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Andres Kask (Elva ASK, Subaru Impreza); 3. Priit Saluri (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 5). 2WD: 1. Riivo Pappel (JR Racing Team, Honda Civic Type-R / Mitsubishi Colt); 2. Marko Virkoja (Lindal Rally Team, Honda Civic Type-R); 3. Ats Remmelg (Cueks Racing, Lada Samara). ERK: 1. Mario Karuse (A-Karuse AMK, VAZ 2108); 2. Mait Koosa (AMK Ligur Racing, VW Golf); 3. Asso Ojandu (Märjamaa Rally Team, VAZ 2108). J16: 1. Tiit Rattasep (A-Racing, VAZ 21083); 2. Kaspar Koitla (JR Racing Team, Lada Samara); 3. Kristen Kelement (Jaanimäe RT, Lada VFTS). J18: 1. Ott Tänak (Syrus Rally Team, VW Golf); 2. Rainer Aus (Jaanimäe RT, Lada VFTS); 3. Martin Kiil (JR Racing Team, Honda Integra Type-R / BMW 318). Veoautod: 1. Marco Lee (AMK Ligur Racing, GAZ 51); 2. Helmut Uusmägi (Märjamaa Rally Team, GAZ 51); 3. Jaanus Ligur (AMK Ligur Racing, GAZ 51A).

2006

4WD: 1. Andres Kask (Elva ASK, Subaru Impreza Spec C); 2. Ago Ahu (Sar-Tech Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 3 / Subaru Impreza WRX STi Spec C); 3. Priit Saluri (Ekström Rally Team / Team RRC, Mitsubishi Lancer Evo 9 / Mitsubishi Lancer Evo 5). J16: 1. Sander Pärn (Elva ASK, Ford Fiesta); 2. Martin Kangur (Elva ASK, Ford Fiesta); 3. Roland Murakas (Uno X Rally Team, Toyota Yaris). J18: 1. Kaspar Koitla (JR Racing Team, Lada Samara / Nissan Sunny); 2. Hendrik Kers (A-Racing, Renault Clio); 3. Tiit Rattasep (A-Racing, Honda Civic Type-R). ERK + E2: 1. Asso Ojandu (Märjamaa Rally Team, VAZ 2108); 2. Mait Koosa (AMK Ligur Racing, VW Golf); 3. Mario Karuse (A-Karuse AMK, VAZ 2108). 2WD: 1. Egon Kaur (OK TSK, Renault Clio); 2. Arvo Ojaperv (OK TSK, Nissan Almera); 3. Marko Kasepõld (Märjamaa Rally Team, Lada Samara). Veoautod: 1. Helmut Uusmägi (M.K.E. Motorsport, GAZ 51); 2. Aare Müil (Märjamaa Rally Team, GAZ 51); 3. Marco Lee (AMK Ligur Racing, GAZ 51).

2007

4WD: 1. Ago Ahu (Sar-Tech Motorsport, Subaru Impreza WRX STI Spec C); 2. Andres Kask (Elva ASK, Subaru Impreza); 3. Priit Saluri (Team RRC, Mitsubishi Lancer Evo 9). J16: 1. Martin Kangur (Elva ASK / Aava - Sikk Noorte Rallitiim, Citroen C2 R2); 2. Sander Pärn (Elva ASK / Aava - Sikk Noorte Rallitiim, Citroen C2 R2); 3. Karl Kruuda (Elva ASK / Aava - Sikk Noorte Rallitiim, Citroen C2 R2). J18: 1. Kaspar Koitla (SMR Motorsport, Honda Civic Type-R); 2. Tiit Rattasep (A-Racing, Honda Civic Type-R); 3. Kristen Kelement (Jaanimäe RT, Citroen C2). 2WD: 1. Ott Tänak (OK TSK, Renault Clio / VW Golf); 2. Marko Kasepõld (Märjamaa Rally Team, Lada Samara); 3. Hendrik Kers (Team RRC, Renault Clio Sport 2,0). ERK + II liiga: 1. Mario Karuse (A-Karuse AMK, Opel Astra); 2. Martin Saar (Optitrans Tehnikasport, VW Golf 2 / Peugeot 205 GTI / Opel Kadett / Lada Samara); 3. Asso Ojandu (Märjamaa Rally Team, VAZ 2108). Veoautod: 1. Aare Müil (Märjamaa Rally Team, GAZ 51); 2. Helmut Uusmägi (Märjamaa Rally Team, GAZ 51); 3. Rait Sinijärv (Märjamaa Rally Team, GAZ 52).

2008

4WD: 1. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Ott Tänak - Raigo Mõlder (Sar-Tech Motorsport, Subaru Impreza); 3. Slava Popov - Talis Perosti (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 6 / Mitsubishi Lancer Evo 7). 2WD ralli: 1. Kaspar Koitla - Andres Ots (AG Racing / G. M. Racing SK, Honda Civic Type-R); 2. Rivo Vähi - Steven Viilo / Marek Laur / Martin Meltsov / Ain Heiskonen (G. M. Racing SK, VW Golf / Honda Civic Type-R); 3. Hendrik Kers - Raino Verliin (Team RRC, Renault Clio). 2WD sprint: 1. Martin Saar (Optitrans Tehnikasport, VW Golf 2); 2. Margus Jamnes (Cueks Racing, Lada Samara); 3. Tarvo Mardiste (Sar-Tech Motorsport, BMW 325i / Nissan Sunny GTi). V16: 1. Siim Plangi - Marek Sarapuu (G. M. Racing SK, Citroen C2); 2. Martin Kangur - Meelis Vooro (Aava - Sikk Noorte Rallitiim, Citroen C2); 3. Sander Pärn - Ken Järveoja (Aava - Sikk Noorte Rallitiim, Citroen C2). V18: 1. Sander Tiisler - Indrek Lepp / Marek Sarapuu / Gabriel Müürsepp (G. M. Racing SK, Honda Civic Type-R); 2. Timo Heiskonen - Andres Ots / Ain Heiskonen (G. M. Racing SK, Honda Civic Type-R); 3. Rauno Orupõld (Kehtna AMK, Opel Astra). Veoautod: 1. Raivo Prukner (Kehtna AMK, GAZ 51); 2. Helmut Uusmägi (Märjamaa Rally Team, GAZ 51); 3. Holger Enok (Märjamaa Rally Team, GAZ 52).

2009

4WD: 1. Kert Uus - Alo Ivask (Mitsubishi Lancer Evo 9, Harju KEK Ralliklubi); 2. Priit Saluri - Indrek Lepp / Olaf Suuder (Mitsubishi Lancer Evo 9, Team RRC); 3. Egon Kaur - Erik Lepikson (Subaru Impreza WRX STI Spec C, OK TSK). V16: 1. Allan Popov - Sergei Larens / Talis Perosti (Citroen Saxo S1600, Ekström Rally Team); 2. Miko-Ove Niinemäe - Rasmus Niinemäe / Toomas Valter (Citroen C2, Jaanimäe RT); 3. Karl Jalakas - Rainer Laipaik (VAZ 2105, Sar-Tech Motorsport). V18: 1. Siim Plangi - Marek Sarapuu (Citroen C2, G. M. Racing SK); 2. Roland Murakas - Kalle Adler / Silver Kütt (Honda Civic Type-R, M.K.E. Motorsport Silberauto); 3. Markus Abram - Mait Tammjärv (Honda Civic, Merkomar Motorsport). 2WD ralli: 1. Priit Ollino - Eero Uustalu (Renault Clio, Jaanimäe RT); 2. Kaspar Koitla - Ain Heiskonen / Kristo Kallas (Honda Civic Type-R, AG Racing / G. M. Racing SK); 3. Tiit Rattasep - Indrek Moks / Andrus Karu (Honda Civic Type-R, A-Racing). 2WD sprint: 1. Martin Saar (VW Golf 2, Optitrans Tehnikasport); 2. Margus Jamnes (Lada Samara, Cueks Racing); 3. Tarvo Mardiste (BMW 325i, LaitseRallyPark). Veoautod: 1. Mait Mäesaar (GAZ 53, A-Karuse AMK); 2. Sigmar Tammemägi (GAZ 53, A-Karuse AMK); 3. Aare Müil (GAZ 51, Märjamaa Rally Team).

2010

4WD: 1. Ranno Bundsen - Sven Raid / Inger Tuur / Arsi Tupits (Subaru Impreza, A-Racing); 2. Margus Murakas - Henri Murakas / Jaago Kuriks (Mitsubishi Lancer Evo 8, Prorehv Rally Team); 3. Raul Jeets - Andrus Toom (Mitsubishi Lancer Evo 9, Team RRC). 4WD sprint: Tiit Vanamölder (Ford Escort RS Cosworth, Märjamaa Rally Team).* 2WD ralli: 1. Priit Ollino - Eero Uustalu / Silver Kütt (Renault Clio R3, Jaanimäe RT); 2. Kaspar Koitla - Ain Heiskonen (Honda Civic Type-R, SC Megapolis); 3. Tiit Rattasep - Indrek Moks / Ain Heiskonen (Honda Civic Type-R, A-Racing / OK TSK). 2WD sprint: 1. Martin Saar (VW Golf 2, Optitrans Tehnikasport); 2. Tarvo Mardiste (BMW 325, LaitseRallyPark); 3. Margus Jamnes (Lada Samara, OK TSK). V18: 1. Ken Torn - Riivo Mesila (Mitsubishi Colt, Sar-Tech Motorsport); 2. Allan Popov - Sergei Larens / Talis Perosti (Honda Civic Type-R, OK TSK); 3. Sander Siniorg - Urmas Künstler (Toyota Yaris, M.K.E. Motorsport / Prorehv Rally Team). V16: 1. Kenneth Sepp - Ahto Pihlas (Toyota Starlet, Sar-Tech Motorsport); 2. Niko Salminen (Škoda Favorit 136L, LaitseRallyPark); 3. Karl Jalakas - Rainer Laipaik (VAZ 2105, Sar-Tech Motorsport). Veoautod: 1. Argo Allik (GAZ 53, Tamsalu AMK); 2. Vaiko Samm (GAZ 53, A-Karuse AMK); 3. Mikk Mäesaar (GAZ 53, Antsumäe Motospordi Klubi).

* - arvestusklassis medaleid välja ei antud

2011

4WD: 1. Raul Jeets - Andrus Toom (Mitsubishi Lancer Evo 9, Team RRC); 2. Kaspar Koitla - Andres Ots (Subaru Impreza, SC Megapolis); 3. Roland Murakas - Kalle Adler (Mitsubishi Lancer Evo 9, Prorehv Rally Team). 2WD: 1. Tiit Rattasep - Ain Heiskonen (Renault Clio, OK TSK); 2. Kaarel Kurvits - Reio Rada (Renault Clio, OK TSK); 3. Siim Plangi - Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R, G. M. Racing SK). 2WD sprint: 1. Margus Jamnes (Lada Samara, MM-Motorsport); 2. Tarvo Mardiste (BMW 325i, LaitseRallyPark); 3. Inger Tuur (Volkswagen Golf, G. M. Racing SK). J1600: 1. Kenneth Sepp - Toomas Sepp (Toyota Starlet, Sar-Tech Motorsport); 2. Karl Jalakas - Rainer Laipaik (VAZ 2105, Sar-Tech Motorsport); 3. Niko Salminen (Škoda Favorit 136L, LaitseRallyPark). V2000: 1. Allan Popov - Sergei Larens (Honda Civic Type-R, Team RRC); 2. Sander Siniorg - Urmas Künstler (Honda Civic Type-R, Prorehv Rally Team); 3. Ken Torn - Riivo Mesila (Mitsubishi Colt, Sar-Tech Motorsport). Veoautod: 1. Olev Helü (GAZ 51, Tamsalu AMK); 2. Kristo Laadre (GAZ 51, Märjamaa Rally Team); 3. Rünno Niitsalu (GAZ 53, Tamsalu AMK).

2012-2014 andmed sisestamata

2015-2016 Eesti meistrivõistlusi ei peetud
Kliki siia
Artikli juurde
17.01.2020
Rovanperä liider, Koik 16. kohal, Kaur ja Jeets katkestasid
Artikli juurde
19.01.2020
Priit Koik: Arctic rallil olid keerulised tingimused
Artikli juurde
19.01.2020
Gregor Jeets võistleb Eesti, Läti ja Euroopa meistrisarjas
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
23.01.2020
Monte Carlo ralli 2020 (0)
19.01.2020
Arctic Lapland ralli 2020 (0)
14.12.2019
saaremaa2016 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
22.01.2020 21:02
Arctic Lapland Rally 2020' (0)
15.01.2020 12:56
p1.wrc.com (0)
17.12.2019 18:20
Saaremaa ralli 2019 (8)
01.12.2019 09:34
Aasta kokkuvõte 2019 (0)
28.11.2019 20:06
Mõned vanad Tehumardi ralli pildid (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia