Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
rally.ee
01. jaanuar 2017 21:01
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg

Eesti meistrivõistluste medalivõitjad autorallis

1959 (lahtised)

Moskvitš: 1. B. Borsianski - V. Jegorov (Moskva); 2. A. Svatško - D. Moissejev (Läti); 3. J. Purret - R. Rooba (Tartu Autobaas). Pobeda ja GAZ 21: 1. U. Aava - V. Paasik (Tallinna Taksopark); 2. I. Rätsep - R. Jürgenson (Tallinna Autoremonditehas); 3. E. Daum - H. Sau (Tallinna Taksopark). Volga: 1. G. Holm - A. Rüütel (Tallinna Taksopark); 2. J. Kaasik - J. Nõmmik (Tallinna Taksopark); 3. A. Tõkke - A. Saarm (Tallinna ALMAVÜ).

1960

Moskvitš: 1. V. Mägi - M. Tartlain (Tallinna Kalev); 2. I. Raud - E. Brauer (Pärnu Kalev); 3. E. Aal - T. Värk (Pärnu Kalev). Pobeda: 1. U. Aava - V. Paasik (Tallinna Kalev); 2. A. Tomson - E. Looväli (Tallinna Kalev); 3. E. Trull - V. Reidla (Tallinna ALMAVÜ). Volga: 1. G. Holm - H. Rüütel (Tallinna Taksopark); 2. A. Tõkke - A. Saarm (Tallinna ALMAVÜ); 3. K. Nurme - H. Olle (Tallinna Taksopark).

1961

Moskvitš: 1. K. Nurme - A. Viik (Tallinna Kalev); 2. U. Rogenbaum - H. Padar (Tallinna Kalev); 3. T. Värk - E. Aal (Pärnu Kalev). Pobeda: 1. A. Tomson - J. Raid (Tallinna Kalev); 2. J. Kasch - K. Veski (Tallinna ALMAVÜ). Volga: 1. G. Holm - H. Rüütel (Tallinna Taksopark); 2. A. Tikenberg - V. Paasik (Tallinna Taksopark); 3. J. Nõmmik - J. Kaasik (Tallinna ALMAVÜ).

1962

Moskvitš: 1. V. Mägi - K. Nurme (Tallinna Kalev); 2. O. Liiberg - M. Tartlain (Tallinna Kalev); 3. I. Annus - E. Liigmann (Tallinna Kalev). Volga: 1. U. Aava - V. Paasik (Tallinna Kalev); 2. J. Kaasik - J. Nõmmik (Tallinna ALMAVÜ); 3. G. Holm - H. Rüütel (Tempo).

1963

Moslvitš: 1. V. Mägi - K. Nurme (Tallinna Kalev); 2. T. Värk - E. Aal (Pärnu Kalev); 3. O. Liiberg - M. Tartlain (Tallinna Kalev). Volga: 1. G. Holm - H. Rüütel (Tallinna Kalev); 2. A. Lepik - V. Mäeots (Tallinna ALMAVÜ); 3. E. Looväli - E. Koger (Pärnu Kalev). Volga (spets.): 1. A. Tikenberg - S.-H. Pitkjan (Tallinna ALMAVÜ); 2. H. Saarm - R. Saarm (Tallinna ALMAVÜ); 3. U. Aava - J. Purret (Tallinna Kalev).

1964

Moskvitš: 1. V. Mägi - K. Nurme (Tallinna Kalev); 2. M. Laiv - H. Vanari (Tartu Kalev); 3. Ü. Eismann - J. Sein (Tallinna Kalev). Volga: 1. G. Holm - H. Rüütel (Tempo); 2. J. Kaasik - L. Kõrge (Tallinna ALMAVÜ); 3. S.-H. Pitkjan - A. Tikenberg (Tallinna ALMAVÜ).

1965

Moskvitš: 1. A. Tilga - V. Nemvalts (Tartu Kalev); 2. H. Olle - A. Kaju (Tallinna Kalev); 3. V. Mäeots - O. Liiberg (Tallinna Kalev). Volga: 1. S.-H. Pitkjan - A. Tikenberg (Tempo); 2. A. Raudsepp - U. Rogenbaum (Tempo); 3. M. Laiv - J. Mill (Võru Kalev). Volga (spets.): 1. G. Holm - H. Rüütel (Tempo); 2. U. Aava - J. Purret (Kalev); 3. L. Kõrge - J. Kaasik (Tallinna ALMAVÜ).

1966

Moskvitš: 1. E. Luik - V. Kuusik (Sõprus); 2. J. Sein - Ü. Eismann (Tallinna Kalev); 3. V. Mäeots - O. Liiberg (Tallinna Kalev). Volga: 1. J. Kaasik - L. Kõrge (Tempo); 2. U. Aava - J. Purret (Tallinna Kalev); 3. E. Koger - T. Värk (Pärnu Kalev).

1967

Moskvitš: 1. G. Holm - H. Rüütel (Tempo); 2. V. Kuusik - L. Kulderknup (Tallinna ALMAVÜ); 3. E. Luik - V. Veersoo (Tallinna ALMAVÜ). Volga: 1. U. Aava - K. Mikfeldt (Tallinna Kalev); 2. R. Sild - T. Mändvee (Viljandi Kalev); 3. H. Karu - V. Nuuma (Tempo).

1968

Moskvitš 408: 1. T. Bernstein - H. Sepp (ETKVL TSK); 2. J. Sein - Ü. Eismann (Tallinna Kalev); 3. A. Tamm - V. Veersoo (Tallinna Kalev). Moskvitš 412: 1. V. Kuusk - L. Kulderknup (Sõprus); 2. E. Luik - J. Palm (Sõprus); 3. V. Nuuma - H. Karu (Tempo). Volga: 1. P. Nordberg - P. Böckler (Tallinna Kalev); 2. R. Saarm - A. Neemoja (Tallinna Kalev).

1969

Moskvitš 408: 1. V. Mägi - Ü. Eismann (Tervishoiu min. Autopark); 2. M. Possul - E. Köömnemägi (ETKVL TSK); 3. V. Touart - E. Nõmmela (ETKVL TSK). Moskvitš 412: 1. G. Holm - H. Rüütel (Tempo); 2. E. Luik - A. Raudsepp (Sõprus); 3. H. Sepp - T. Bernstein (ETKVL TSK). Volga: 1. V. Nuuma - H. Karu (Tempo); 2. I. Peedu - O. Roosmaa (Tempo); 3. R. Sild - R. Miller (Viljandi Autobaas).

1970

Zaporožets: 1. R. Sild - T. Mändvee ( Viljandi Autobaas); 2. E. Kabral - M. Meriloo (Viljandi Autobaas). Moskvitš 408: 1. V. Mägi - Ü. Eismann (Tervishoiu min. Autopark); 2. I. Masa - H. Ets (Jõgeva Jõud). Moskvitš 412: 1. V. Kuusik - L. Kulderknup (Sõprus); 2. T. Värk - E. Lõhmus (Sport); 3. T. Bernstein - H. Sepp (ETKVL TSK). Volga: 1. M. Tammaru - E. Raide (ENSV MN Autobaas); 2. T. Diener - M. Türk (Sõprus); 3. R. Miller - R. Kukk (Viljandi Autobaas).

1971

Moskvitš 408: 1. V. Mägi - Ü. Eisman (Tervishoiu min. Autopark); 2. M. Meriloo - E. Kabral (Viljandi TSK). Moskvitš 412: 1. T. Bernstein - H. Sepp (ETKVL TSK); 2. M. Possul - U. Laaneots (ETKVL TSK); 3. R. Laido - M. Kuuskman (Tallinna Kalev). Volga: 1. O. Roosma - I. Peedu (Tempo); 2. A. Kaju - T. Kalve (ENSV MN Autobaas); 3. E. kaver - A. Kilgast (Võru Autobaas). Absol. paremus: 1. T. Bernstein - H. Sepp; 2. M. Possul - U. Laaneots; 3. V. Mägi - Ü. Eismann.

1972

Moskvitš 412: 1. M. Possul - U. Laaneots (Tallinna EPT); 2. A. Raudsepp - T. Diener (Sõprus); 3. V. Kuusik - L. Kulderknup (Sõprus). Volga: 1. E. Kaver - A. Kilgast (Võru Autobaas); 2. I. Peedu - A. Tikenberg (Tempo); 3. A. Tamm - V. Nuuma (Tempo).

1973

Moskvitš 412: 1. K.-A. Viirok - A. Bachmann (Rapla MEK); 2.K. Mikfeldt - J. Hints (Kalevi VAMK); 3. A. Kaju - Ü. Taim (ENSV MN Autobaas). Volga M 21 / M 24: 1. A. Tamm - V. Nuuma (Tempo); 2. E. Kaver - A. Kilgast (Võru Autobaas); 3. J. Koppel - S. Albert (Võru Autobaas). Spetsiaalautod: 1. V. Mägi - Ü. Eismann (Kalevi VAMK); 2. V. Touart - E. Nõmmela (Sõprus); 3. M. Possul - U. Laaneots (Sport).

1974

Žiguli VAZ 2101: 1. H. Ohu - V. Touart (Sõprus). Moskvitš 412: 1. M. Remmak - T. Tee (Kalevi VAMK); 2. M. Eenola - R. Sarapuu (Järvakandi TSK); 3. J. Tammeka - A. Kulgevee (Tallinna EPT). Volga M 24: 1. A. Tamm - V. Nuuma (Tempo); 2. V. Kõverik - M. Kuuskmann (Tempo); 3. S. Adamson - T. Lessel (Tempo). Spetsiaalautod: 1. E. Raide - Ü. Taim (ENSV MN Autobaas); 2. E. Kabral - U. Laaneots (Jõgeva Jõud); 3. K.-A. Viirok - A. Bachmann (Järvakandi TSK). Absol. paremus: 1. E. Raide - Ü. Taim; 2. A. Tamm - V. Nuuma; 3. E. Kabral - U. Laaneots.

1975

Žiguli VAZ 2101: 1. H. Ohu - V. Touart (Sõprus); 2. J. Mölder - J. Kaasik (Sõprus); 3. V. Soots - A. Mandre (Vihur). Žiguli VAZ 2103 ja Moskvitš 412: 1. E. Kabral - U. Laaneots (Sõprus); 2. E. Raide - Ü. Taim (ENSV MN Autobaas); 3. S. Lasseron - A. Pilt (Rapla KEK). Volga M 24: 1. V. Hännikäinen - M. Paas (Tempo); 2. S. Adamson - T. Lessel (Tempo); 3. M. Tammaru - G. Valdek (ENSV MN Autobaas). Spetsiaalautod: 1. K.-A. Viirok - A. Bachmann (Rapla Autom); 2. A. Raudsepp - T. Diener (Sõprus); 3. V. Oreškin - A. Ingerainen (Tallinna Autobussipark). Absol. arvestus: 1. H. Ohu - V. Touart; 2. J. Mölder - J. Kaasik; 3. V. Soots - A. Mandre.

1976

Žiguli VAZ 2101 (7. klass): 1. Madis Possul - Väino Touart (Sõprus); 2. Olavi Ellermann - Meelis Arumeel (Sõprus); 3. Olavi Ulm - Tiit Toomsaar (Sõprus). Žiguli VAZ 2103 ja Moskvitš 412 (8. klass): 1. Jaan Mölder - Jüri Kaasik (Sõprus); 2. Eedo Raide - Georg Valdek (ENSV MN Autobaas); 3. Vello Grünberg - Aarne Timusk (Sõprus). Volga M 24 (10. klass): 1. Valter Hännikäinen - Meinhard Paas (Tempo); 2. Aivo Tamm - Valdur Nuuma (Tempo); 3. Rudolf Krõm - Tiit Pohl (Tempo). Spetsiaalautod: 1. Vallo Soots - Toomas Putmaker (Sõprus); 2. Rein Sarapuu - Mart Eenola (Rapla EPT / Järvakandi TSK); Anto Tõnnberg - R. Endla (Sõprus).

1977

Žiguli VAZ 2101 (7. klass): 1. Olavi Ellermann - Meelis Arumeel (Sõprus); 2. Paul-Robert Helk - Tõnu Diener (Harju KEK / Rapla KEK); 3. Villu Mättik - Ants Kaer (Tallinna Autoveod). Žiguli VAZ 2103 ja Moskvitš 412 (8. klass): 1. Vallo Soots - Toomas Putmaker (Sõprus); 2. Priit Juhkami - Märt Ots (Vinni NST); 3. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK / Sõprus). Volga M 23 (10. klass): 1. Rudolf Krõm - Tiit Pohl (Tempo); 2. Aivo Tamm - Valdur Nuuma (Tempo); 3. Hardi Mets - Udo Mets (Tempo).

1978

Žiguli VAZ 2101 ja VAZ 21011 (I klass): 1. Olavi Ellermann - Meelis Arumeel (Sõprus); 2. Vello Õunpuu - Ivo Vaher (Kingissepa Autobaas nr 11); 3. Ivar Peedu - Juhan Kasemaa (Tallinna Autoveod). Žiguli VAZ 2106 ja Moskvitš 412 (II klass): 1. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK); 2. Indrek Lasseron - Ain Pilt (Sõprus); 3. Raul Laido - Kaarel-Ain Viirok (Sõprus). Volga M 24 (III klass): 1. Hillar Salumäe - Enn Sarap (Paide Autobaas nr 10); 2. Uno Armei - Aleksander Borkmann (Tempo); 3. Viktor Ivanov - Jaan Metssalu (Autobaas nr 18) Spetsiaalautod (IV klass): 1. Paul-Robert Helk - Tiit Toomsar / Tõnu Diener (Vinni NST); 2. Ülo Matiisen - Jaan Metsis (Eesti Meditsiinitehnika); 3. Tõnu Mandri - E. Orav / Urmas Suik (Viljandi TSK).

1979

Žigulid VAZ 2101 ja VAZ 21011: 1. J. Triisa - V. Lambing (Nuia EPT); 2. Paul-Robert Helk - T. Toomsaar (Vinni NST); 3. O. Ulm - V. Touart (Sõprus). Žiguli VAZ 2106 ja Moskvitš 412: 1. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK); 2. V. Grünberg - T. Diener (Harju KEK); 3. Olavi Ellermann - Meelis Arumeel (Sõprus). Volga: 1. M Tiidelepp - Margus Virkoja (Paide Autobaas); 2. Ü. Armei - A. Borkmann (Tempo); 3. H. Salumäe - E. Sarap (Paide Autobaas). Spetsiaalautod: 1. M. Remmak - V. Petrov (Kalevi VAMK); 2. A. Volkov - M. Türk (Sõprus); 3. T. Kaldmäe - R. Sillaste (Põlva TSK).

1980

I klass (Žiguli VAZ 2101 ja VAZ 21011): 1. Toonart Rääsk - Lehar Linno (ETKVL Koondis Auto); 2. Ivar Peedu - Juhan Kasemaa (Tallinna Autoveod); 3. Viktor Oreškin - Ramon Lindal (Vinni NST). II klass (Žiguli 2106 ja Moskvitš 412): 1. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK); 2. Urmas Tooming - Rein Saluri (Teras); 3. Urmas Kask - Maano Mardisalu (Harju KEK). III klass (Volgad M 24): 1. Hillar Salumäe - Enn Sarap (Valga/Paide Autobaas); 2. Rein Raun - Rein Soon (Tempo); 3. Mati Kivistik - Kaljo Klemm (Tempo). IV klass (Spetsiaalautod): 1. Paul-Robert Helk - Märt Ots (Vinni NST); 2. Toivo Rühka - Aare Sammel (Harju KEK); 3. Arvo Maidla - Peep Jöffert (Pärnu TSK).

1981

7. klass: 1. Ivar Peedu - Juhan Kasemaa (Tallinna Autoveod); 2. Ando Nõel - Rein Talvar (Harju KEK); 3. Raivo Sareal - Ülo Ennok (Dünamo). 8. klass: 1. Raido Rüütel - Toomas Ristlaan (Kalevi VAMK); 2. Tiit Toomsar - Rein Saluri (Flora), 3. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK). 10. klass: 1. Margus Virkoja - Mati Tiidelepp (Paide Autobaas nr 10); 2. Ilmar Raissar - Ravu Ivask (Tartu ATP); 3. Hillar Salumäe - Tiit Vähi (Valga Autobaas nr 9). Spetsiaalautod (A2): 1. Olavi Ellermann - Jüri Kaasik (Sõprus); 2. Heino Rääk - Sven Toots (Rakvere EPT); 3. Jaak Hange - Meelis Hõbemägi (Paide Autobaas).

1982

7. klass: 1. Ando Nõel - Rein Talvar (Harju KEK); 2. Urmas Tooming - Rein Hanni (Tallinna Mehhan. Valitsus); 3. Aavo Pikkuus - Lehar Linno (Tartu Dünamo). 8. klass: 1. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK); 2. Jüri Triisa - Arne Uusneem (ETKVL TSK); 3. Toonart Rääsk - Rein Peetrimägi (Tallinna Dünamo). 10. klass: 1. Hardi Mets - Udo Mets (Tempo); 2. Väino Tupits - Kuno Järv (Tempo); 3. Margus Virkoja - Mati Tiidelepp (Paide Autobaas). Spetsiaalautod (A2 klass): 1. Joel Tammeka - Ants Kulgevee (Sõprus / Vihur); 2. Roland Ilves - Ülo Kallas (Standard); 3. Silver Albert - Tõnu Luuk (Võru TSK).

1983

7. klass: 1. Enn Jõemägi - Tiit Sepp (Rakvere Jõud / Rakvere EPT); 2. Raivo Sareal - Ülo Ennok (Tartu Dünamo); 3. Viktor Oreškin - Märt Ots (Rakvere Jõud / Vinni NST). 8. klass: 1. Ivar Peedu - Juhan Kasemaa (Tallinna Kalev); 2. Ando Nõel - Rein Talvar (Harju Jõud); 3. Endel Kabral - Arvo Rebane (Viljandi TSK). 10. klass: 1. Hardi Mets - Udo Mets (Tempo); 2. Väino Tupits - Kuno Järv (Tempo); 3. Valmar Priks - Siim Otti (Tartu Kalev). A2: 1. Roland Ilves - Ülo Kallas (Standard).

1984

7. klass: 1. Enn Jõemägi - Tiit Sepp (Rakvere TSK); 2. Andu Värton - Arno Tammjärv (Dünamo); 3. Mihhail Orlov - Hannes Vares (Rakvere TSK). 8. klass: 1. Ilmar Raissar - Rein Talvar (Harju KEK); 2. Raido Rüütel - Tõnu Vunn (Karksi kolhoos); 3. Jüri Triisa - Rein Saluri (Paide ATK). 10. klass: 1. Margus Virkoja - Mati Tiidelepp (Paide Autobaas); 2. Väino Tupits - Ado Parbo (Tempo); 3. Toomas Olbrei - Avo Kivistik (Tartu ATP). Spetsiaalautod (A2): 1. Eedo Raide - Georg Valdek (ERF / Mobile); 2. Aavo Pikkuus - Lehar Linno (Dünamo); 3. Heiki Ohu - Toomas Diener (Harju KEK).

1985

7. klass: 1. Aare Klooren - U. Püssim (ERF / Mobile). 8. klass: 1. I. Peedu - J. Kasemaa (Tallinna Autoveod). 10. klass: 1. V. Tupits - A. Parbo (SK Tempo). Spetsiaalautod: Aavo Pikkuus - Aarne Timusk (Mõigu KEK / Dünamo).

1986

7. klass: 1. M. Orlov - H. Vares (Rakvere TSK). 8. klass: 1. Ilmar Raissar - Rein Talvar (Harju KEK). 10. klass: 1. Toomas Olbrei - A. Kivistik (Tartu Autobussi ja Taksopark). A-2: 1. Enn Jõemägi - Tiit Sepp (Rakvere EPT).

1987

7. klass: 1. Toomas Seger - Tiit Paju (Vinni TSK). 8. klass: 1. Ivar Raidam - Maano Mardisalu (Harju KEK). 10. klass (Volgad): 1. Toomas Olbrei - Kalle Värna (Tartu Autobussi ja Taksopark). Spetsiaalautod: 1. Hardi Mets - Udo Mets (Karksi kolhoos).

1988

7. klass: 1. Aare Klooren - Toomas Kreek (VAZ 2108, Mobile). 8. klass: 1. P. Tarvis - M. Karjane (Rapla). 10. klass: 1. V. Vaarma - U. Küntsler (Koeru ART). II liiga: T. Härm - U. Silm (Viljandi).

1989

A-2: 1. Ivar Raissar - Rein Talvar (Harju KEK). A-7: 1. T. Napp - R. Reinsalu (Kadrina / Nõmmküla). A-8: 1. P. Tarvis - M. Karjane (Harju KEK). 10. klass: 1. A. Blok - A. Ehvert (Koeru Autoremonditehas).

1990

1300 cm³: 1. R. Viik - T. Valter (Mobile). 1600 cm³: 1. A. Klooren - T. Kreek (Mobile). Volga: 1. V. Vaarma - U. Küntsler (Koeru Autoremonditehas). Spetsiaalautod: 1. Enn Jõemägi - M. Mesipuu (Rakvere TSK).

1991

1300 cm³: 1. R. Viik - T. Valter (Mobile). 1600 cm³: 1. I. Raidam - M. Karjane (Harju KEK). Volga: 1. V. Vaarma - R. Roger (AS Assotrans). Spetsiaalautod: 1. Ilmar Raissar - Rein Talvar (Harju KEK).

1992

A-1300: 1. R. Aava - E. Kalaus (SK Loo, Lada Samara). A-1600: 1. Ivar Raidam - Margus Karjane (Harju KEK, Lada Samara 21083). E-1600: 1. V. Mättik - E. Nigols.

1993

A-1300: 1. A. Illak - M. Taniel (OÜ Mareta, Lada Samara). A-1600: 1. I. Raidam - M. Karjane (Harju KEK, Lada Samara 21083). E-1600: 1. T. Vahi - J. Melsas. N, A ja E üle 1600 cm³: 1. Marek Toome - A. Käo (Tallinna Sadam, Toyota Celica).

1994

A-1600: 1. A. Napp - Ü. Anga (Kunda Nordic Tsement, Lada Samara 21083). A-2000: 1. T. Tõldsepp - M. Tõldsepp (Lada Samara 21081). N, A ja E üle 2000 cm³: 1. Ivar Raidam - Margus Karjane (Harju KEK, Ford Escort RS Cosworth).

1995

A-2000: 1. Markko Märtin - J. Robi (AS Märtin, Lada Samara). N üle 2000 cm³: 1. Ivar Raidam - Margus Karjane (Harju KEK, Ford Escort RS Cosworth). A ja E üle 2000 cm³: 1. Raido Rüütel - Robert Lepikson (SK Rüütel & Vanaselja Racing, Toyota Celica GT-Four). E kuni 2000 cm³: 1. Kenneth Funck - T. Järvi (Toyota Corolla 1600 GT).

1996

A kuni 2000 cm³: 1. Mati Schmidt - H. Kivikangur (AS Fakto, Lada Samara 21083). N üle 2000 cm³: 1. Ivar Raidam - Margus Karjane (Eesti Helkama AS, Mitsubishi Lancer Evo III). A ja E üle 2000 cm³: 1. Raido Rüütel - Robert Lepikson (SK Rüütel & Vanaselja Racing, Toyota Celica GT-Four). E kuni 2000 cm³: 1. Ramon Lindal - Aivar Heinola (Lindal Private Rally Team, VAZ 2105).

1997

N 2000+: 1. Ivar Raidam - Margus Karjane (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo III); 2. Riho Parts - Aare Kaaristo (EMEX, Mitsubishi Lancer Evo III); 3. Margus Murakas - Toomas Sildmäe (SK Mesimurakas, Mitsubishi Lancer Evo III). A, E 2000+: 1. Markko Märtin - Toomas Kitsing (EK, Toyota Celica 4 WD T); 2. Dmitri Mälson - Aleksandr Kornilov (Oru Ralliklubi, Ford Escort RS Cosworth); 3. Saku Vierimaa - I. Riipinen (GSM Palvelu Oy, Ford Escort RS Cosworth). A-2000: 1. Mati Schmidt - H. Kivikangur (AS Fakto, Lada Samara 21083); 2. M. Niinemäe - J. Parmas (Noorte Meeste SK, Lada Samara 21083); 3. Kaupo Leidt - Meelis Leidt (Lindal Private RT, Lada Samara 2108). N-2000: 1. T. Tammeka - P. Poom (Peugeot Rally Team, Peugeot 306 S16); 2. J. Vähämiko - J. Haapanala (Soome, Opel Astra FGSi 16V); 3. J. Svensson - T. Lindvall (Rootsi, Opel Corsa GSI). E 1600-2000: 1. Ivar Tänak - Tõnu Kurvet (Harju KEK Ralliklubi, Lada VFTS / VW Scirocco); 2. Gunnar Tamm - Aare Pallik (Tabasalu Autoklubi, VAZ 21051 / Lada VFTS); 3. Ats Remmelg - Meelis Pielberg (Lindal Private RT, Lada VFTS). E 1600: 1. Einar Laipaik - Hanno Lõpp (Lindal Private RT, VAZ 2101 / Lada VFTS); 2. M. Mättik - M. Mättik (Lindal Private RT, VAZ 2105 / Lada VFTS); 3. Ago Ahu - Kalle Ahu (Lindal Private RT, VAZ 2105).

1998

A, E 2000+: 1. Markko Märtin - Toomas Kitsing (E.O.S-Finest, Toyota Celica GT Four); 2. Ivar Raidam - Margus Karjane / Robert Lepikson (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo III); 3. Mait Meriloo - Meelis Pihel / Peep Kallaste (Harju KEK Ralliklubi, Ford Escort RS Cosworth). N 2000+: 1. Riho Parts - Aare Kaaristo (EMEX, Mitsubishi Lancer Evo III); 2. Margus Murakas - Toomas Sildmäe (E.O.S-Finest, Subaru Impreza 4 WD-T); 3. A. Käo - A. Timusk / R. Markus / O. Ljadov (Cueks Oru Racing, Mitsubishi Lancer Evo IV). A 2000: 1. U. Aava - E. Kalaus (Lindal Private RT, Lada Samara 21083); 2. Toomas Tõldsepp - Ivar Veerus (Hyundai Coupe); 3. Kaupo Leidt - Meelis Leidt (Tartu Ropka Ralliklubi, VAZ 21083). N 2000: 1. J. Vähämiko - J. Jyrkiäinen (Soome, Opel Astra GSi 16V). E 1600-2000: 1. V. Ventsel - A. Kirtsi (Lindal Private RT, Lada VFTS); 2. M. Mägi - E. Sööt (Noorte Meeste SK, Opel Manta 2.0); 3. K. Raiend - T. Annus (RWD Racing, Opel Ascona). E 1600: 1. K. Jalava - M. Lukka (Painehuuhtelu Oy PTV, Toyota Starlet); 2. E. Laipaik - H. Lõpp (Lindal Private RT, Lada VFTS); 3. Seppo Hannukainen - Kaido Antsve (Harju KEK Ralliklubi, Lada VFTS).

1999

A, E 2000+: 1. I. Raidam - R. Lepikson (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo IV); 2. M. Märtin - T. Kitsing (E.O.S-Finest, Ford Escort WRC / Toyota Corolla WRC); 3. K. Jalava - K. Kehusmaa / M. Lukka (Painehuuhtelu PTV, Toyota Starlet). N 2000+: 1. M. Murakas - T. Sildmäe / P. Kallaste (Mariine Auto, Subaru Impreza 555); 2. A. Käo - O. Ljadov / R. Markus / A. Ojamäe (Oru Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo IV); 3. P. Uus - T. Kreek / A. Timusk (Oru Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo IV). F-2 (A, N 2WD 2000): 1. U. Aava - E. Kalaus / P. Poom (Lindal Private RT, Lada Samara 21083); 2. M. Schmidt - H. Kivikangur (AS Fakto, Nissan Almera GT); 3. T. Tõldsepp - I. Veerus (Hyundai Coupe). E 1600-2000: 1. E. Laipaik - V. Ventsel (Lindal Private RT, Lada VFTS); 2. A. Talvar - H. Lõpp / H. Äkke (AS Talvar & Son, Lada VFTS); 3. K. Kanarik - P. Kinnunen (SK Latente, Lada VFTS). E 1600: 1. A. Ahu - K. Ahu (Tulekera Rally Team, Lada VFTS); 2. G. Tamm - A. Pallik (SK Villu, Lada VFTS); 3. J. Older - K. Puusepp (SK Villu, Lada VFTS).

2000

A 2000+: 1. I. Raidam - R. Lepikson (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo VI); 2. A. Käo - A. Ojamäe (Oru Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo III); 3. S. Vierimaa - A. Sairanen (Silver Motorsport, Ford Escort RS Cosworth). N, E 2000+: 1. M. Murakas - P. Kallaste (Mariine Auto, Subaru Impreza 555); 2. K. Jalava - M. Lukka (Painehuuhtely OY PTV, Toyota Starlet); 3. T. Nurmsalu - J. Kulli (Mitsubishi Lancer). F2: 1. U. Aava P. Poom (Lindal Private, Lada Samara); 2. T. Tõldsepp - I. Veerus (E.M. Trans AS, Hyundai Coupe); 3. V. Popov - S. Larens (Cueks Racing, Peugeot 205 GTI 1900). E 2000: 1. M. Mättik - K. Kuzmin (SK Villu, Lada VFTS); 2. E. Laipaik - V. Ventsel (Lindal Private RT, Lada VFTS); 3. M. Mägi - P. Kõrgesaar (Cueks Racing, Opel Manta VRT). E 1600: 1. A. Ahu - K. Ahu (Tulekera Rally Team, Lada VFTS); 2. K. Puusepp - V. Baranov (SK Villu, Lada VFTS); 3. M. Liiksaar - J. Aas (Oru Ralliklubi, Lada VFTS).

2001

A 2000+: 1. Margus Murakas - Toomas Kitsing (Toyota Castrol Baltic RT, Toyota Corolla WRC); 2. Valdur Reinsalu - Kuldar Sikk (Reinsalu Sport, Ford Escort RS Cosworth); 3. Ramon Lindal - Aivar Heinola / A. Timusk (Lindal Private RT, Nissan Pulsar). N, E 2000+: 1. U. Aava - P. Poom (Subaru-Valvoline RT, Subaru Impreza); 2. Mihkel Niinemäe - Toivo Annus (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer); 3. Priit Uus - Rein Reinsalu (Oru Rallklubi, Mitsubishi Lancer). F2: 1. Toomas Tõldsepp - Ivar Veerus / Toonart Rääsk (E. M. Trans, Volkswagen Golf GTi); 2. Gabriel Müürsepp - Marek Udras (Reinsalu Sport, Lada Samara); 3. Hindrek Vahemaa - Peeter Tamme (Lindal Private RT, Nissan Sunny GTi). E 2000: 1. Ago Ahu - Kalle Ahu / Ahto Pihlas (Oru Ralliklubi, Lada VFTS); 2. Einar Laipaik - Meelis Piir / Eero Uustalu / Hanno Lõpp / Renee Pohl (Lindal Private RT, Lada VFTS); 3. Riivo Pappel - Jaan Mölder / Urmas Roosimaa (Reinsalu Sport, Mitsubishi Colt). E 1600: 1. Mart Liiksaar - J. Aas / M. Mättik (Oru Ralliklubi, Lada VFTS); 2. Alar Tatrik - Olaf Suuder (SK Villu, Lada VFTS); 3. M. Virkoja - I. Tuiken (Lada Eesti, Lada VFTS).

2002

A 2000+: 1. Margus Murakas - Toomas Kitsing (Toyota Castrol Baltic RT, Toyota Corolla WRC); 2. Vjatšeslav Popov - Sergei Larens (Cueks Racing, Mitsubishi Lancer Evo 3); 3. Urmo Aava - Peep Kallaste (Ford Focus WRC). N 2000+: 1. Mait Meriloo - Peep Kallaste / Meelis Pihel (Toyota Castrol Baltic RT, Mitsubishi Lancer); 2. Ramon Lindal - Aivar Heinola / Eero Uustalu (Lindal Private RT, Mitsubishi Lancer); 3. Renee Pohl - Silver Kütt (SK Villu, Ford Escort RS Cosworth / Subaru Impreza WRX). F2: 1. Toomas Tõldsepp - Ivar Veerus (Lindal Private RT, VW Golf); 2. Sven Heinlaid - Andres Sinik (Liiwi Racing Team, Lada Samara); 3. Hindrek Vahemaa - Peeter Tamme (Ekström Rally Team, Nissan Sunny GTi). E 2000+: 1. Kimmo Jalava - Martti Lukka (Painehuuhtelu OY, Toyota Starlet); 2. Arto Kallioinen - Jorma Haapasaari (Soome, BMW M3); 3. Janne Salonen - Ari Salonen (Soome, Ford Escort RS 2000). E 2000: 1. Ago Ahu - Kalle Ahu (JR Racing Team, Lada VFTS); 2. Riivo Pappel - Jaan Mölder / Urmas Roosimaa (JR Racing Team, Mitsubishi Colt); 3. Einar Laipaik - Eero Uustalu / Kristjan Värv (Lindal Private RT, Lada VFTS). E 1600: 1. Lembit Soe - Ahto Pihlas (JR Racing Tean, Lada VFTS); 2. Alar Tatrik - Olaf Suuder / Veljo Vainokivi (SK Villu, Lada VFTS); 3. Mart Liiksaar - Mait Mättik (Oru RK / Viking Express, Lada VFTS).

2003

A 2000+: 1. Slava Popov - Sergei Larens (Cueks Racing, Mitsubishi Lancer Evo 3); 2. Priit Saluri - Indrek Lepp / Margus Laasik (Ekström RT, Mitsubishi Lancer Evo 5); 3. Margus Murakas - Toomas Kitsing (Lukoil, Ford Focus WRC). N 2000+: 1. Ivar Raidam - Robert Lepikson (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Martin Rauam - Peeter Poom (Sun Energy RT, Subaru Impreza); 3. Mait Meriloo - Einar Vettus (Skandi Auto, Mitsubishi Lancer Evo 6). F2 (A, N 2000): 1. Rain Kallaste - Kajar Valle (SK Jokker, Seat Ibiza); 2. Arvo Ojaperv - Avo Kristov (OK TSK, Nissan Almera); 3. Andrus Laur - Aleksandr Kornilov / Kristo Kraag (Cueks Racing, Citröen Saxo S1600). E 2000+: 1. Kimmo Jalava - Mikko Lukka / Pentti Tiainen (BTT Motorsport, Toyota Starlet); 2. Jouni Papunen - Jari Hämäläinen (BTT Motorsport, Mercedes-Benz 190); 3. Arto Kallioinen - Jorma Haapasaari (BMW M3). E 2000: 1. Einar Laipaik - Indrek Jõeäär / Kristjan Värv (Lantek, Lada VFTS); 2. Madis Mägi - Priit Kõrgesaar (Cueks Racing, Opel Manta); 3. Lembit Soe - Ahto Pihlas (JR Racing Team, Lada VFTS). E 1600: 1. Gabriel Müürsepp - Marek Udras / Mihkel Haug (Reinsalu Sport, Lada Samara); 2. Mart Liiksaar - Ott Alender (Oru Rally Team, Lada VFTS); 3. Kristo Puusepp - Külvar Mand (SK K.O.S., Lada VFTS).

2004

N2000+: 1. Aleksander Dorossinski - Dmitri Balin (Cueks Racing, Subaru Impreza); 2. Martin Rauam - Peeter Poom (Sun Energy Racing Team, Subaru Impreza); 3. Andrei Žigunov - Igor Ter-Oganesjants (Transtelecom Racing, Mitsubishi Lancer Evo 6). 4WD A, E: 1. Gunnar Tamm - Priit Kinnunen (JR Racing Team, Subaru Impreza); 2. Priit Saluri - Indrek Lepp (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 6); 3. Sampsa Junnila - Timo Tuominen (Evacar Sports, Mitsubishi Lancer Evo 4). F2: 1. Kaspars Šimkus - Andris Šimkus (Honda Racing Latvija, Honda Civic Type-R); 2. Marko Virkoja - Jaan Põldsepp (Lindal Rally Team, Honda Civic Type-R); 3. Arvo Ojaperv - Avo Kristov / Mart Ojaperv (OK TSK, Nissan Almera 2,0 GT). E 1600: 1. Gabriel Müürsepp - Mihkel Haug (Navaka Racing SK, Lada Samara); 2. Andres Kaabel - Andres Koitla (JR Racing Team, Lada Samara); 3. Ats Remmelg - Kaido Kaasik / Meelis Pielberg (Cueks Racing, Lada Samara). E 1600-2000: 1. Einar Laipaik - Indrek Jõeäär (Lantek, Ford Escort); 2. Ott Tänak - Tõnu Kurvet / Hanno Lõpp (Harju KEK Ralliklubi, VW Golf); 3. Rainer Aus - Ott Alender / Simo Koskinen / Urmas Roosimaa (Jaanimäe RT, Lada VFTS). E 2000+: 1. Kimmo Jalava - Mikko Lukka (BTT Motorsport, Toyota Starlet); 2. Pasi Tiainen - Pentti Tiainen (Osina OY, Toyota Corolla Levin); 3. Martin Toom - Gert Kubpart (Lantek, Ford Escort).

2005

A6+E10: 1. Margus Murakas - Aare Ojamäe / Raul Markus (Sar-Tech Motorsport / Uno X Rally Team, Toyota Corolla WRC); 2. Priit Saluri - Indrek Lepp (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 5); 3. Andres Kask - Erki Vään / Kajar Valle (Elva ASK, Subaru Impreza). N3: 1. Jaan Mölder - Tõnu Vunn (JR Racing Team, Mitsubishi Lancer Evo 6 / Mitsubishi Lancer Evo 8); 2. Aleksander Dorossinski - Dmitri Jeremejev / Aleksandr Kornilov (Cueks Racing, Mitsubishi Lancer Evo 7); 3. Kari Ali-Rantala - Petri Vihavainen (Würth Sport, Mitsubishi Lancer Evo 7). F2 (N1+N2+A4+A5): 1. Riivo Pappel - Urmas Roosimaa / Kristo Kraag (JR Racing Team, Honda Civic Type-R); 2. Marko Virkoja - Jaan Põldsepp (Lindal Rally Team, Honda Civic Type-R); 3. Aigar Pärs - Tarmo Sergo / Jaak Moks / Mairo Romandi (OK TSK, Honda Civic Type-R). E7+E8+E9: 1. Rainer Aus - Toomas Kasak (Jaanimäe RT, Lada VFTS); 2. Ott Tänak - Üllar Helde / Hanno Lõpp (Syrus Rally Team, VW Golf); 3. Marko Mättik - Toomas Tauk (SK Villu, Toyota Corolla GT).

2006

Absoluutarvestus:: 1. Martin Rauam - Kristo Kraag (Subaru - E.O.S. Rally Team, Subaru Impreza Spec C); 2. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 6); 3. Denis Levjatov - Aleksander Šapiro / Victor Timkovski (Syrus Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 6). N3: 1. Martin Rauam - Kristo Kraag (Subaru - E.O.S. Rally Team, Subaru Impreza Spec C); 2. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 6); 3. Andrus Laur - Aleksandr Kornilov / Priit Kinnunen (Cueks Racing, Mitsubishi Lancer Evo 8). N1+N2+A4+A5: 1. Egon Kaur - Avo Kristov (OK TSK, Renault Clio RS Ragnotti); 2. Aigar Pärs - Ivar Veerus / Mairo Romandi (OK TSK, Honda Civic Type-R); 3. Hendrik Kers - Raino Verliin (A-Racing, Renault Clio Sport). E7+E8+E9: 1. Lembit Soe - Ahto Pihlas (Sar-Tech Motorsport, Toyota Starlet); 2. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (Laitse Rally Park, Lada VFTS / BMW M3); 3. Kristo Puusepp - Külvar Mand (Sar-Tech Motorsport, Toyota Starlet). Noored: 1. Kristen Kelement - Simo Koskinen / Timo Kasesalu (Jaanimäe RT, Citroen C2); 2. Rudolf Rohusaar - Mihkel Sagar / Maila Vaher (Jaanimäe RT, VW Golf); 3. Rando Mäeots - Hannes Türnpu (OK TSK, Peugeot 309).

2007

Absoluutarvestus: 1. Rainer Aus - Kristo Kraag / Silver Kütt (Subaru - Finest Rally Team, Subaru Impreza Spec C); 2. Jevgeni Novikov - Aleksei Jermolenko / Aleksandr Kornilov / Dmitri Tšumak (E-Art Racing Team, Subaru Impreza Spec C, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Egon Kaur - Simo Koskinen / Avo Kristov (Subaru - Finest Rally Team, Subaru Impreza Spec C). N3: 1. Rainer Aus - Kristo Kraag / Silver Kütt (Subaru - Finest Rally Team, Subaru Impreza Spec C); 2. Jevgeni Novikov - Aleksei Jermolenko / Aleksandr Kornilov / Dmitri Tšumak (E-Art Racing Team, Subaru Impreza Spec C, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Egon Kaur - Simo Koskinen / Avo Kristov (Subaru - Finest Rally Team, Subaru Impreza Spec C). N1+N2+A4+A5: 1. Kaspar Koitla - Kristo Kallas / Toomas Valter (SMR Motorsport, Honda Civic Type-R); 2. Aigar Pärs - Ken Järveoja (Honda Civic Type-R / Suzuki Swift S1600); 3. Ott Tänak - Raigo Mõlder (OK TSK, Renault Clio). E7+E8+E9: 1. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (Laitse Rally Park, BMW M3); 2. Andrus Vahi - Teele Sepp / Renee Reinu (AMK Ligur Racing, Lada Samara); 3. Lembit Soe - Ahto Pihlas (Sar-Tech Motorsport, Toyota Starlet). II liiga noored: * 1. Rivo Vähi - Margus Ojaots / Margus Zolotov (A-Racing, VW Golf); 2. Romet Tsirna - Alari Jüriöö (A-Racing, Honda Civic CRX / Honda Civic Type-R); 3. Indrek Ups - Marten Madissoo (Laitse Rally Park, Honda Civic CRX).

* - medalikomplekte võistlejate vähesuse tõttu selles klassis välja ei antud.

2008

A8, WRC, E12: 1. Aivo Hintser - Janek Tamm (AGK Sportdrive, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Jaanus Murakas - Jaago Kuriks (M.K.E. Motorsport - Silberauto); 3. Slava Popov - Talis Perosti (Ekström Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 6 / 8). N4, Super 2000: 1. Ott Tänak - Raigo Mõlder / Kristo Kraag (Subaru Autospiritist, Subaru Impreza WRX STi); 2. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Margus Murakas - Silver Kütt (M.K.E. Motorsport - Silberauto, Mitsubishi Lancer Evo 9). N1, N2, N3, A5, A6, A7, Super 1600: 1. Reiko Lempu - Indrek Jõeäär (Team HH Racing, Honda Civic Type-R); 2. Kaspar Koitla - Greta Germanaviciute (AG Racing, Honda Civic Type-R); 3. Priit Ollino - Eero Uustalu (Jaanimäe RT, Renault Clio R3). E9, E10, E11: 1. Lauri Reintam - Oliver Peebo (OK TSK, Lada Samara); 2. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (Laitse Rally Park, BMW M3); 3. Kristo Puusepp - Külvar Mand (Sar-Tech Motorsport, Toyota Starlet).

2009

WRC, A8, E12: 1. Marko Kasepõld - Rein Jõessar (Märjamaa Rally Team / Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Alo Hintser - Oliver Tampuu (AGK Sportdrive, Mitsubishi Lancer Evo 6); 3. Georg Gross - Kristo Kraag / Raigo Mõlder (Subaru Autospiritist, Ford Focus RS WRC 03). N4, S2000: 1. Ott Tänak - Raigo Mõlder (Subaru Autospiritist, Subaru Impreza WRX STI); 2. Egon Kaur - Erik Lepikson (OK TSK, Subaru Impreza STI Spec C); 3. Priit Saluri - Indrek Lepp / Olaf Suuder (Team RRC, Mitsubishi Lancer Evo 9). N1, N2, N3, A5, A6, A7, Super 1600: 1. Kaspar Koitla - Greta Germanaviciute / Mait Laidvee / Ain Heiskonen (AG Racing / SC Megapolis / Nord Sky Rally Team, Honda Civic Type-R); 2. Priit Ollino - Eero Uustalu / Urmas Roosimaa (Jaanimäe RT, Renault Clio R3); 3. Sander Pärn - Ken Järveoja (Aava - Sikk Noorte Rallitiim, Citroen C2). E 2WD (E9+E10+E11): 1. Lauri Reintam - Oliver Peebo / Martin Rimmel (Lada Samara); 2. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa / Kristjan Värv (BMW M3); 3. Rudolf Rohusaar - Germo Grünthal / Siim Oja (Nissan Sunny).

2010

Absoluutarvestus: 1. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Georg Gross - Kristo Kraag / Raigo Mõlder / Madis Halling (MM-Motorsport, Ford Focus RS WRC 03); 3. Egon Kaur - Erik Lepikson (MM-Motorsport, Subaru Impreza WRX STI). N4: 1. Egon Kaur - Erik Lepikson (MM-Motorsport, Subaru Impreza WRX STI); 2. Margus Remmak - Urmas Roosimaa / Olaf Suuder (Harju KEK Ralliklubi, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Ott Tänak - Kuldar Sikk (MM-Motorsport, Subaru Impreza WRX STI / Ford Fiesta S2000). N1+N2+N3+A6: 1. Kristo Subi - Teele Sepp (G. M. Racing SK, Honda Civic Type-R); 2. Roland Murakas - Kalle Adler / Sven Raid (M.K.E. Motorsport - Silberauto, Honda Civic Type-R); 3. Markus Abram - Mait Tammjärv (Merkomar Motorsport, Honda Civic Type-R). A7: 1. Martin Kangur - Silver Kütt / Mait Laidvee / Meelis Vooro (Catwees Honda Racing, Honda Civic Type-R); 2. Siim Plangi - Marek Sarapuu (G. M. Racing SK, Honda Civic Type-R); 3. Kaspar Koitla - Andres Ots (SC Megapolis, Honda Civic Type-R). E 2WD (E9+E10+E11): 1. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (LaitseRallyPark, BMW M3); 2. Taavi Kivistik - Romet Tsirna / Taaniel Tigas (Prorex Racing, Opel Astra GSI); 3. Marko Mättik - Toomas Tauk (SK Villu, BMW M3).

2011

Absoluutarvestus: 1. Jānis Vorobjovs - Guntars Zicāns (Vorobjovs Racing, Mitsubishi Lancer Evo 10); 2. Kaspar Koitla - Andres Ots (SC Megapolis, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Raul Jeets - Andrus Toom / Erik Lepikson (Team RRC, Mitsubishi Lancer Evo 9). N4: 1. Kaspar Koitla - Andres Ots (SC Megapolis, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Jānis Vorobjovs - Guntars Zicāns (Vorobjovs Racing, Mitsubishi Lancer Evo 10); 3. Raul Jeets - Andrus Toom / Erik Lepikson (Team RRC, Mitsubishi Lancer Evo 9). N1+N2+N3+A6: 1. Markus Abram - Jarmo Võsa (Merkomar Motorsport, Honda Civic Type‐R); 2. Kristo Subi - Teele Sepp (G. M. Racing SK, Honda Civic Type‐R); 3. Timmu Kõrge - Erki Pints (Sar‐Tech Motorsport, Honda Civic Type‐R). A7: 1. Siim Plangi - Marek Sarapuu (G. M. Racing SK, Honda Civic Type‐R); 2. Jevgeni Dmitriev - Jevgeni Kalachev / Stanislav Kostuchik / Aivar Järvet (Jevgeni Dmitriev, Honda Civic Type- R); 3. David Sultanjants - Jaan Põldsepp / Siim Oja (G. M. Racing SK, Honda Civic Type- R). E9+E10+E11: 1. Lauri Reintam - Ilmar Pukk (OK TSK, VAZ 2108); 2. Ken Torn - Riivo Mesila (Sar‐Tech Motorsport, Mitsubishi Colt); 3. Raido Laulik - Tõnis Viidas (Sar‐Tech Motorsport, Nissan Sunny GTI).

2012

Absoluutarvestus: 1. Rainer Aus - Rein Jõessar / Simo Koskinen (Carglass Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Timmu Kõrge - Erki Pints (Carglass Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Siim Plangi - Marek Sarapuu (G. M. Racing SK / ASRT, Subaru Impreza). N4: 1. Rainer Aus - Rein Jõessar / Simo Koskinen (Carglass Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Siim Plangi - Marek Sarapuu (G. M. Racing SK / ASRT, Subaru Impreza); 3. Jānis Vorobjovs - Guntars Zicāns (Team RRC / Vorobjovs Racing, Mitsubishi Lancer Evo 10). N3+A6: 1. Markus Abram - Jarmo Võsa (Merkomar Motorsport, Honda Civic Type-R); 2. Kristo Subi - Teele Sepp (ECOM Motorsport, Honda Civic Type-R); 3. Rainer Rohtmets - Rivo Hell (Printsport, Citroen C2 R2 Max). E9+E10+E11: 1. Kalle Ahu - Ago Ahu (Sar-Tech Motorsport, BMW M3); 2. Viljar Ventsel - Rainer Virve / Kristjan Värv / Margus Sõõrumaa (Carglass Rally Team, BMW M3); 3. Andrus Vahi - Alo Ivask (ECOM Motorsport, BMW M3).

2013

Absoluutarvestus: 1. Georg Gross - Raigo Mõlder (OT Racing, Ford Focus RS WRC 08); 2. Ott Tänak - Martin Järveoja (OT Racing, Subaru Impreza); 3. Timmu Kõrge - Erki Pints (Harju KEK Ralliklubi / MM-Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9). 4WD (N4): 1. Ott Tänak - Martin Järveoja (OT Racing, Subaru Impreza); 2. Timmu Kõrge - Erki Pints (Harju KEK Ralliklubi / MM-Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Egon Kaur - Erik Lepikson (Carglass Motorsport, Subaru Impreza WRX STi / Mitsubishi Lancer Evo 10). 4WD plus (v. a. WRC): 1. Vladimir Ivanov - Oleg Zimin (PSC Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 7); 2. Allan Ilves - Kristo Tamm (Printsport / Carglass Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 8); 3. Arsi Tupits - Oliver Tampuu (PSC Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 6). 2WD A, N, R: 1. Sander Pärn - Ken Järveoja (Sander Pärn, Ford Fiesta); 2. Rainer Rohtmets - Rivo Hell / Rauno Rohtmets (Printsport, Citroen C2 R2 Max); 3. Martin Kangur - Jarmo Võsa / Andres Ots (Martin Kangur, Honda Civic Type-R). 2WD E-rühm: 1. Ago Ahu - Kalle Ahu (Sar-Tech Motorsport, BMW M3); 2. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (LaitseRallyPark, BMW M3); 3. Andrus Vahi - Alo Ivask (ECOM Motorsport, BMW M3).

2014

EMV1 (A8, S2000, S1600T, R4, R5, homologeeringuta WRC, RRC,
N4):
1. Timmu Kõrge - Erki Pints (MM-Motorsport, Ford Fiesta R5); 2. Radik Shaymiev - Maxim Tsvetkov (Taif Rally Team, Peugeot 207 S2000); 3. Vadim Kuznetsov - Roman Kapustin (AZRT, Subaru Impreza). EMV2 (N4): 1. Aleksei Lukjanuk - Aleksei Arnautov (EAMV, Mitsubishi Lancer Evo 10); 2. Roland Murakas - Kalle Adler / Andres Ots (Prorehv Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 10); 3. Markus Abram - Rein Jõessar (Ecom Motorsport / Prorehv Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 10). EMV3 (2WD 1600: A6, N2, R1, R2): 1. Sander Pärn - James Morgan (SP Rally Project, Ford Fiesta R2); 2. Rasmus Uustulnd - Imre Kuusk (Sar-Tech Motorsport, Ford Fiesta R2); 3. Kristen Kelement - Timo Kasesalu (RS Racing, Citroen C2 R2 Max). EMV4 (2WD 2000: A7, N3, R3): 1. Kristo Subi - Teele Sepp / Raido Subi (Ecom Motorsport, Honda Civic Type-R); 2. Mihhail Skripnikov - Anton Gretško (Thomas Beton Racing, Renault Clio R3); 3. David Sultanjants - Siim Oja (MS Racing, Honda Civic Type-R / Citroen DS3). EMV5 (E9): 1. Rainer Meus - Kaupo Vana (Prorehv Rally Team, Lada VFTS); 2. Henri Franke - Alain Sivous (Ecom Motorsport, Suzuki Baleno); 3. Alari Sillaste - Arvo Liimann (GAZ Ralliklubi, AZLK 2140). EMV6 (E10): 1. Kristjan Sinik - Martti Meetua (Erki SPort, Nissan Sunny); 2. Martin Saar - Allar Heina (Optitrans Tehnikasport, Volkswagen Golf 2); 3. Alvar Kuusik - Riho Maalma / Riho Kens (Tikkri Motorsport, Volkswagen Golf 2). EMV7 (E11): 1. Toomas Vask - Taaniel Tigas (MS Racing, BMW M3); 2. Einar Laipaik - Siimo Suvemaa (LaitseRallyPark, BMW M3); 3. Madis Vanaselja - Jaanus Hõbemägi (LaitseRallyPark, BMW 320 / BMW M3). EMV8 (E12): 1. Hendrik Kers - Viljo VIder (PSC Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 5); 2. Meelis Orgla - Jaan Halliste (Kaur Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 7); 3. Allan Ilves - Kristo Tamm (Kaur Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 8). EMV10 (absoluutarvestus): 1. Aleksei Lukjanuk - Aleksei Arnautov (EAMV, Mitsubishi Lancer Evo 10); 2. Roland Murakas - Kalle Adler / Andres Ots (Prorehv Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 10); 3. Markus Abram - Rein Jõessar (Ecom Motorsport / Prorehv Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 10).

2015

EMV1 (absoluutarvestus): 1. Siim Plangi - Marek Sarapuu / Urmas Roosimaa (ASRT Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 10); 2. Karl Martin Volver - Margus Jõerand / Marten Madissoo (ASRT Rally Team, Peugeot 208 R2 / Ford Fiesta R2); 3. Mario Jürimäe - Timo Kasesalu / Rauno Rohtmets (Cueks Racing, BMW M3). EMV2 (N4): 1. Siim Plangi - Marek Sarapuu / Urmas Roosimaa (ASRT Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 10); 2. Rainer Aus - Simo Koskinen (LEDrent Rally Team, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Egon Kaur - Annika Arnek (Kaur Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9). EMV3 - Dmack Trophy (A6, N2, R1, R2 Dmack rehvidega): 1. Miko-Ove Niinemäe - Martin Valter (Cueks Racing, Peugeot 208 R2); 2. Sander Siniorg - Karl-Artur Viitra (Prorehv Rally Team, Ford Fiesta R2); 3. Oliver Ojaperv - Jarno Talve (OT Racing, Ford Fiesta R2). EMV4 - 2WD 2000 (A7, N3, R3 + A6, R2): 1. Karl Martin Volver - Margus Jõerand / Marten Madissoo (ASRT Rally Team, Peugeot 208 R2 / Ford Fiesta R2); 2. David Sultanjants - Siim Oja (MS Racing, Citroen DS3); 3. Gustav Kruuda - Ken Järveoja (ME3 Rally Team, Ford Fiesta R2). EMV5 (E9): 1. Gert-Kaupo Kähr - Jan Pantalon (Reinup Motorsport, Honda Civic); 2. Rainer Meus - Kaupo Vana (Prorehv Rally Team, Lada VFTS); 3. Janar Tänak - Janno Õunpuu (OT Racing, Lada VFTS). EMV6 (E10): 1. Ken Torn - Riivo Mesila (Sar-Tech Motorsport, Honda Civic Type-R); 2. Kristo Subi - Harri Jõessar / Raido Subi (Ecom Motorsport, Honda Civic Type-R); 3. Karel Tölp - Teele Sepp (Ecom Motorsport, Honda Civic Type-R). EMV7 (E11): 1. Mario Jürimäe - Timo Kasesalu / Rauno Rohtmets (Cueks Racing, BMW M3); 2. Madis Vanaselja - Jaanus Hõbemägi (MS Racing, BMW M3); 3. Dmitri Nokontšuk - Jelena Nikontšuk (MS Racing, BMW M3). EMV8 (E12): 1. Ranno Bundsen - Robert Loštšenikov (Tikkri Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Aiko Aigro - Kermo Kärtmann (Tikkri Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 6); 3. Rünno Ubinhain - Riho Teinveld / Carl Terras (Cueks Racing, Subaru Impreza STi).

2016

EMV1 (absoluutarvestus): 1. Egon Kaur - Erik Lepikson / Silver Simm (Kaur Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Miko-Ove Niinemäe - Martin Valter (Cueks Racing, Ford Fiesta R2 / Peugeot 208 R2 / Škoda Fabia R5); 3. Rainer Aus - Simo Koskinen (ALM Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9). EMV2 (N4): 1. Egon Kaur - Erik Lepikson / Silver Simm (Kaur Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9); 2. Rainer Aus - Simo Koskinen (ALM Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 9); 3. Mait Maarend - Mihkel Kapp (ALM Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 10). EMV3 (A6, N2, R1, R2): 1. Miko-Ove Niinemäe - Martin Valter (Cueks Racing, Ford Fiesta R2 / Peugeot 208 R2); 2. Gustav Kruuda - Ken Järveoja (ME3 Motorsport, Ford Fiesta R2); 3. Ken Torn - Riivo Mesila (Sar- Tech Motorsport, Ford Fiesta R2). EMV4 (2WD 2000 - A7, N3, R3, E10): 1. Kristo Subi - Raido Subi (ECOM Motorsport, Honda Civic Type-R); 2. Karel Tölp - Martin Vihmann (ECOM Motorsport, Honda Civic Type-R); 3. David Sultanjants - Siim Oja (MS Racing, Citroen DS3). EMV4 (E9): 1. Gert-Kaupo Kähr - Jan Pantalon (Prorex Racing, Honda Civic); 2. Steven Viilo - Jakko Viilo (ECOM Motorsport, Toyota Starlet); 3. Klim Baikov - Andrei Klestšev (VAZ 2105). EMV6 (E11): 1. Marko Ringenberg - Allar Heina (Cueks Racing, BMW M3); 2. Madis Vanaselja - Jaanus Hõbemägi (MS Racing, BMW M3); 3. Egidijus Valeiša - Povilas Reisas (4Race, BMW M3). EMV7 (E12): 1. Aiko Aigro - Kermo Kärtmann (Tikkri Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 6); 2. Priit Koik - Alari-Uku Heldna (Kaur Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 7); 3. Ranno Bundsen - Robert Loštšenikov (Tikkri Motorsport, Mitsubishi Lancer Evo 8).
Kliki siia
Artikli juurde
10.12.2017
Eesti Autospordi Liit tunnustas 2017. aasta parimaid (0), 632
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
05.10.2017 19:16
Matsi veautokross 2017 (3)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia