Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
17. juuni 2020 14:55
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg
 Foto: Rando Aav

Autoralli MM-võistluste etapp võidakse pidada Lätis

Autoralli MM-sarja peakorraldaja ja Liepāja ralli organisaatorid on alustanud läbirääkimisi, et augustikuus Lätimaal peetav Euroopa meistrivõistluste etapp võiks kuuluda ka MM-sarja arvestusse.

MM-sarja arvestusse kuuluvate rallide arv on tänavu märkimisväärselt kahanenud, kuna pandeemia tõttu on jäänud ja jääb pidamata hulk rallisid. Praeguse seisuga on kalenderplaanist välja võetud viis osavõistlust ning kaks on edasi lükatud.

Autoralli MM-võistluste koordineerimisega tegelev Oliver Ciesla märkis läinud nädalal, et otsitakse uusi võimalusi hooaja jätkamiseks ning üks võimalus on kaasata kalendrisse võistlusi, mis on end varasematel aastatel tõestanud. Üks sellistest võidusõitudest on Lätis korraldatav Liepāja ralli, mille toimumisaeg tänavu on 14.-16. august.

"Ralli korraldaja RA Events ja WRC Promoter alustasid läbirääkimisi esmaspäeval. Siis oli kõne all palju erinevaid teemasid, mis puudutasid eelkõige nii Euroopa meistrisarja kui MM-sarja ralli korraldamist samaaegselt. Rõhutan, et see oli esimene läbirääkimiste voor ja praegu ei ole midagi lõplikult veel paigas," sõnas RA Eventsi direktor Raimonds Strokšs.

"See saab olema tõsine väljakutse, sest ralli toimumiseni on laias laastus jäänud vaid kaks kuud. Me kutsume oma partnerid – Läti Vabariigi valitsuse, meie rallilinnade Liepāja ja Talsi esindajad diskuteerima, et läbi arutada organisatsioonilised ja finantsilised võimalused," lisas Strokšs.

Meedias on olnud juttu, et Eestis 7.-8. augustil sõidetavast DirtFish rallist saab samuti maailmameistrivõistluste etapp, ent korraldajate teatel ei vasta see tõele. Siiski toetatakse mõtet ja initsiatiivi, et tuua ametlik MM-etapp valitseva autoralli maailmameistri Ott Tänaku kodumaale.
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia