14. juuli 2014 5:25
Juunioride klassis võidutses lätlane Ingus Beljakovs. Foto: Kristjan Madalvee

Misso rallikrossietapil lisandus uusi võitjaid

12. juulil Võrumaal Misso rallikrossirajal sõidetud Olerex Eesti rallikrossi meistrivõistluste kolmandal etapil astusid poodiumi kõrgeimale astmele uued võitjad.

Klassis TouringCar saavutas esikoha Rommi Pukk, kes aastase võistluspausi järel tänavu taas rallikrossisarjaga liitus. Teise koha sai Missos Margo Soomets ja kolmanda Siim Sündema.

Klassis super 1600 oli sel korral võistlejate nimekiri tavapärasest lühem, sest nii Janno Ligur kui ka Siim Saluri osalesid samal ajal rallikrossil Belgias. Võidu võttis selles klassis Priit Rebane, teise koha saavutas Tõnu Peek ja kolmanda Artur Metsare.

Noorte masinaklassis, kus sõitvate võistlejate vanus on alla 18 eluaasta, jõudis poodiumi kõrgemale astmele lätlane Ingus Beljakovs. Teise koha sai Robert Reinsalu ja kolmanda Mihkel Varul.

Kõige võimsamate masinate klassis SuperCar kindlustas võiduga oma senist sarja liidrikohta Ranno Bundsen. Tema järel lõpetas etapi teisena Andri Õun ja kolmanda tulemuse sai kirja Mait Pikkof.